Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
eoo i ja skidam pa sta bude bude.. ako ne mogne.... ima da monitor leti kroz prozor.... sa svom pratecom opremom... naravno i centralnom.... :lol::lol:
 
Član
skinuo,instalirao,izvrsilo update, 700 MB + 130 MB,krene normalno,ukucam ime i kada biram auto,RESTARTA MI RACUNAR!!! :icon_eek:
zna li neko do cega bi moglo biti,je li se nekome jos ovo javljalo :icon_question:
 
Član
MTR je napisao(la):
danas ste me nacuturili :D jbg telefon zvoni moram se javit , a pred sami kraj mi konekcija izbaci tako da sam chuba danas. ev zena mi dala :D da s njenog kompa malo procackam sta se desava

taaky i jubix se zabijaju , nemojte s njima igrat :lol::lol::lol::lol:

krivo ti sto sam te brzi!!!!:lol::lol::D:D:lol::lol:

moraces sebi ugradit :nx: i onda idemo :123:

necu ja veceras igrat..sutra cu vas derat malo!!!:icon_smile:;)
 
Legend
eto i ja sam tamo sa nickom Nexus11,ako se sretnemo blicajte,crni Nissan 240 sx:icon_biggrin:
 
Član
evo ako me vidite gdje zabijte se u mene :lol:

mada bi sad trebao stic r32, narucio sam, al problemi neki na granici :D

30wuhhz.jpg

2m2ygqg.jpg
 
Član
nema ovde blicanja...jubix vidimo se sutra navece...na liniji...necu igrat po danu....veceras sam se izivciro pravo.....sandy i ja potezali se...svaku trku sam kupio po 3-4 auta .... nece me i nece... ;););)
pa pridruzite nam se ....hahaha..... sutra navece ocekujem dodavanje prijatelja ...pa da imamo jedan race od 8 komada ...svi sa 4uma .... ho ho ho
 
Član
ne znam jel ko od vas dosao do 10-og lvl, al dalje od toga nema, nakon toga treba kupit neki beginner paket da bi se nastavilo, a ovo je kao neka trial verzija :icon_rolleyes:

a mozda i ima neko rjesenje :icon_confused:

edit.. treba nabavit starter pack koji kosta 20$ i otkljucava jos 40 lvl
 
Član
ja cu da igram dalje ...ali nace se neko rjesenje i zato ...siguran sam..... ako nista race-cemo se medjusobno hahaha ;););)
 
Top