Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
Ev' ga minimum: :cool:

Minimum system requirements:
* Operating system: Windows XP Service Pack 2
* DirectX: DirectX 9.0c
* Processor: 1.7 GHz Pentium4
* RAM: 512 MB
* Video: 128 MB DirectX 9.0c compatible. At least Shader Model 2.0 support
* Sound Card: DirectX 8.1 compatible
* Winchester: 6 GB free space
* Internet: 128kbit / s Cable / DSL сonnection
 
Legend
evo i ja sam namjestio malo sporije ulazi u igru i ponekad zastopa ali se moze pomalo igrati, samo das neznam kako da se nadjem sa nekim od vas nick mi je stefanbht
 
Član
Shelby je napisao(la):
skinuo,instalirao,izvrsilo update, 700 MB + 130 MB,krene normalno,ukucam ime i kada biram auto,RESTARTA MI RACUNAR!!! :icon_eek:
zna li neko do cega bi moglo biti,je li se nekome jos ovo javljalo :icon_question:

moze pomoc??? :icon_sad:
 
Član
jbg mora se :icon_smile:

ja skino i izbaci neki error.... nesto pise.... znal ko u cem je problem... i kako cu ponovo uci u igru ? :)
 
Član
radi sve Nick EMIRBHT Auto: mazda crna.... taky veceras cemo se malo vozikati samo se javi kad dodjes.... :D i vi ostali... ;)
 
Legend
ima li sad neko da se vozikamo ubih se od dosade samo neznam kako cemo se tamo naci

nick stefanbht
 
Član
evo ja sam bio maloprije dodao si me.... :D samo kako da se nadjem.... kaze taky da se mogu portati prijatelji a to mi nigdje ne pise...
 
Član
evo mene....dosao ja ....ajmo koji race...raspolozen sam...haha...sad sam opasan imam nissana ... :lol::lol::lol::lol: ...a nace se neko rjesenje i za to otkljucavanje lvl-a 100% ...samo jos nije igra razglasena...
 
Član
ma nema rjesenja , igra je do 10-og levela ko neka testna faza, ili ti ga probna, pa ako ti se svidi igra kupis je u za 20$ ko u svakoj prodavnici ..
eh sad jedino da neko postavi na net to sto dobijes kad kupis, al sumnjam da ce uskoro, a i kad postavi brisace oni iz EA
tako da do 10-og lvl zanimljivo, posle dosadno, samo kesh zaradjujes, nista rep
 
Top