naša policija

naša policija

Član
Nema sanse da moraju biti 4 iste!!! Gume moraju biti iste na jednoj osovini a na drugim osovinama moze biti druga sara al bitno je da na jednoj osovini budu uparene....tako da ako si platio kaznu za to niko ti nije kriv. Pre 2 godine si polozio i vec zaboravio.
Stvarno ne mislim da ti moze radi toga napisat kaznu, evo u mene na golfu su prednje hankook zadnje sava rezervna fulda sve su iste dimenzije sara nije ista. I sad bi u autu trebao imati 2 rezervne sa istom sarom.
 
Član
Ma nema sta raspravljati. Volio bi da lik ako ima kaznu postavi sliku sa dokazom. Guma mora biti dimenzija i sare ista na jednoj osovini. Gume nemoraju biti isti profil na dve razlicite osovine. Gume moraju imati dimenzije koje fabrika nalaze.
 
Član
Onda bi svak ovdje na forumu dobio 20 kazni godisnje , nema od toga nista , a i to mi nije jasno , hajde sto se mjeri sara na gumi , ali da se to gleda i da neko naleti na policajce koji to gledaju ,
ja znam covjeka koji iam sve cetiri razlicite gume , i to uzima ih namjerno tako , kaze nije bitna sara , samo da su dimenzije iste , ali ovo je izuzetak , covjek je cudan po prirodi malo :D
 
Poslednja izmena:
Onda bi svak ovdje na forumu dobio 20 kazni godisnje , nema od toga nista , a i to mi nije jasno , hajde sto se mjrei sara na gumi , ali da se to gleda i da neko naleti na policajce koji to gledaju ,
ja znam covjeka koji iam sve cetiri razlicite gume , i to uzima ih namjerno tako , kaze nije bitna sara , samo da su dimenzije iste , ali ovo je izuzetak , covjek je cudan po prirodi malo :D
sirovina neka :)
 
Super Moderator
ma to mjeri saru nama i gleda jesul zimske gume zimi i tako... ja proslu zimu kupio auto dao bruku para na popravke, jedva skucko da kupim 2 nove gume da imam naprijed, zaustavi me i mjeri saru nazad hoce da pise kaznu. X6-ice se vozaju svu zimu na ljetnim gumama i to im konci vire koliko su poderane ne smiju ih zaustavit a kamo li saru mjeriti
 
Član
ma to mjeri saru nama i gleda jesul zimske gume zimi i tako... ja proslu zimu kupio auto dao bruku para na popravke, jedva skucko da kupim 2 nove gume da imam naprijed, zaustavi me i mjeri saru nazad hoce da pise kaznu. X6-ice se vozaju svu zimu na ljetnim gumama i to im konci vire koliko su poderane ne smiju ih zaustavit a kamo li saru mjeriti

To je sada vec druga prica .D , nemoj samo da ode sada u tom smjeru :D
 
ma to mjeri saru nama i gleda jesul zimske gume zimi i tako... ja proslu zimu kupio auto dao bruku para na popravke, jedva skucko da kupim 2 nove gume da imam naprijed, zaustavi me i mjeri saru nazad hoce da pise kaznu. X6-ice se vozaju svu zimu na ljetnim gumama i to im konci vire koliko su poderane ne smiju ih zaustavit a kamo li saru mjeriti
ma ljudi i nestaju uopste :)
 
Legend
Ovo za drzanje telefona u ruci bi i ja kaznjavao. Kako su izmislili 3g ikako je to bosnji dostupno on bi fejsbucio po vas dan.. Ne kazem drug konkretno za tebe al jucer gledam kamiondziju vozi levat prikolicu 30m i tipka na telefon..
 
Ma treba uvesti cijenik kazni za upotrebu mobitela dok se vozi auto

poslovni razgovor = 50 KM

razgovor sa bračnim partnerom = 30 KM

razgovor sa ljubavnicom/ljubavnikom = nema kazne

tipkanje SMS-a = 50 KM

fejsbučenje u vožnji = uvesti u obavezni dio prilikom polaganja vozačkog ispita






:D
 
Ma treba uvesti cijenik kazni za upotrebu mobitela dok se vozi auto

poslovni razgovor = 50 KM

razgovor sa bračnim partnerom = 30 KM

razgovor sa ljubavnicom/ljubavnikom = nema kazne

tipkanje SMS-a = 50 KM

fejsbučenje u vožnji = uvesti u obavezni dio prilikom polaganja vozačkog ispita






:D
I jedan "fazlinovic" da ode i to predlozi ! :)
 
Član
Ma treba uvesti cijenik kazni za upotrebu mobitela dok se vozi auto

poslovni razgovor = 50 KM

razgovor sa bračnim partnerom = 30 KM

razgovor sa ljubavnicom/ljubavnikom = nema kazne

tipkanje SMS-a = 50 KM

fejsbučenje u vožnji = uvesti u obavezni dio prilikom polaganja vozačkog ispita






:D
Zamjeni razgovor sa bracnim partnerom i poslovni. Jbg posao je bitan, muž\zena neka cekaju.
 
Član
Ovo za drzanje telefona u ruci bi i ja kaznjavao. Kako su izmislili 3g ikako je to bosnji dostupno on bi fejsbucio po vas dan.. Ne kazem drug konkretno za tebe al jucer gledam kamiondziju vozi levat prikolicu 30m i tipka na telefon..
Ne tipka sigurno po fejsbuku prijatelju,vjeruj.
 
Top