naša policija

naša policija

Član
Naravno da lijepa rijec zlatna vrata otvara :)
Mene su u Jajcu zaustavili zaboravio vozacku i pricao na telefon.
Kaze koju ces da pisem ma pisi za vozacku manja je i tako bi .
Jos kaze plati u roku od 15 dana i bice ti kazna 8 KM :confused:
Reko zar nije 15 KM u roku od 8 dana.
Gleda on u mene zbunjeno i rece ma plati odma *ebo ga ti i biti ce u pola manja :D
Tako da sto ljepse sa njima i bolje ce se proci...
 
Mene su skoro zaustavili, traze vozacku, a ja nemam ni polozeno. Rekoh zaboravio, ostala na stolu, zurio ocu da kupim lijekove, i jos svasta mu naprico.
Lik mi kaze, momak sretno, polako vozi... Mogao mi je lupit kaznu, al sreca ima jos dobrih policajaca.
 
Član
neki dan se vozim gradom držim tel. u ruci onako bezze,zaustaviše me kažu pričaš na tel.
reko samo sam ga držo u ruci još mu pokušavam pokazat listu poziva ali nedaju pričat sa sobom nego mi napisa 40km kazne još mi nađe malu tačku na šajbi gdje je pukla i posla me na tehnički
Ne bi mu ja platio kaznu niti potisao.
Ja kad kod sam bio kriv nisam se prepirao samo potpisem i platim, ali kad nisam radnije bi lozio 3x puta vise da dokazem da nisam kriv. Otisao bih u bht i trazio listing poziva sa broja i otisao na sud stime.

Mene su skoro zaustavili, traze vozacku, a ja nemam ni polozeno. Rekoh zaboravio, ostala na stolu, zurio ocu da kupim lijekove, i jos svasta mu naprico.
Lik mi kaze, momak sretno, polako vozi... Mogao mi je lupit kaznu, al sreca ima jos dobrih policajaca.
Druze zar ti mislis da su svi budale sto polazu pa ti ne moras ili ? Trebo te je odstraniti iz vozila napisati ti kaznu i zabranu polaganja.
 
Druze zar ti mislis da su svi budale sto polazu pa ti ne moras ili ? Trebo te je odstraniti iz vozila napisati ti kaznu i zabranu polaganja.

Druze, nemam jos 18. Tek za 2-3 mjeseca pocinjem polagati. Inace ne izlazim nikako na glavnu cestu, ali odvezo brata na autobusku stanicu. Znaci ima glavne ceste oko 2km i bas me uhvatili....
 
Član
Volio bih vas vidjeti u kediju,kombiju,pa čak i u kamionu,gdje je svaka patrola tvoja,bez lijepe riječi nema te nigdje. Ima đubradi,kao i svugdje,a ima i ljudina,puno više,po mom ličnom iskustvu.
 
Član
Ja i jesam bio u kediju i svaki dan sam na terenu i obilazim skoro pola BiH.
Rijetko koja patrola da me ne zaustavi , sa nekima cu se i skumiti koliko su me puta zaustavili :D al' opet kazem lijepa rijec sa nijma i problema nema. Mada mi idu na zivce jer mene handre koji sam uredan i radim a pored i mene i njih prolazi more onih koji ne upale svjetla niti se vezu , jos sviraju i pozdravljaju doticne policajce , mada je to situacija koju najvise volim jer me tada puste bez ikakvih pitanja, vjerovatno svjesni u kojem smijeru bi razgovor otisao....
 
Član
Neki dan,otiš'o u Švicarsku,vratio se,2600 km ,nije me niko gore ni pogled'o,a ne zaustavio,zato od Gradiške do Mostara 4 patrole. Ali sve normala,ljudi se ibrete čime idem u Švicarsku i puste me.
 
Član
ma nisam se ni pokušavo prepirat s njima kaže priznaj da si pričo,reko nisam što je i istina vidim pođe pisat reko uredu radite svoj poso napisa mi 40km otišo sutradan platio 20km i nikom ništa,problem je što nije htio da dokažem da nisam kriv.
Već sam 3 god vozač i ovo mi je tek 2 kazna 1 je bila zbog guma dan prije probijem jednu i nađem neku dobru stavim i kaže kao moraju bit sve 4 iste reko znam da moraju ali juče sam je probio pa sam stavio bilo kakvu a gume zadovoljavaju,a masa ljudi se okolo voza sa gumama ko skije i nikom ništa
 
Član
Nema sanse da moraju biti 4 iste!!! Gume moraju biti iste na jednoj osovini a na drugim osovinama moze biti druga sara al bitno je da na jednoj osovini budu uparene....tako da ako si platio kaznu za to niko ti nije kriv. Pre 2 godine si polozio i vec zaboravio.
 
Top