Nas Audi A4

Nas Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prijavite to ebay-u jbg predugo predugo cekate... trazite povrat novca tuzite ih... ak nije tajna kolika je lova u pitanju... mene interesuje nesh slicno...
 
Član
Hvala jos jednom,decki..
1900 kn smo platili..a kako mozemo prijaviti?Nismo culi dal je to postoji..
 
Član
malena je napisao(la):
Hvala jos jednom,decki..
1900 kn smo platili..a kako mozemo prijaviti?Nismo culi dal je to postoji..

posaljite pismo ebay-u u kome cete prilozit sve potrebne dokaze da ste to plaitli i da jos uvijek niste dobili... znaci ebay vam garantuje da sve sto narucite morate dobit u onakvom stanju kakvo je prodavac opisao da jest ukoliko nije tako imate pravo zalbe i povrat novca pa cak i tuzbu prodavaca... a u vasem slucaju cete dobit lovu nazad kako tako al cete je dobit... posaljite pismo ebay-u oni ce vas uputit sta sve trebate radit...
 
Član
kad nesta kupite u ebayu.. dobijete poruku sa podacima prodavaca itd. tu imate opciju izabrati *prijaviti ebayu nedobivenu robu /nedobivene pare* automatski prodavac dobije opomenu od ebay i mora odgovoriti.

bar je tako u ebay.de a mislim da je to svugdje..

ebay sam, se malo brine o kupcu i prodavacu. tu samo dobijes formalni odgovor itd. to ne pomaze mnogo.
 
malena je napisao(la):
Evo,ljudovi!
Zelim vam reci da je nesto doslo novo...uskoro cu staviti slike.. ;)

Audi je masina ali kraj dobre cure jes jos bolji Lsd nece valjat odma da ti neko kaze mozes stavit ali nije to to.Svaka cast za rad na autu.
 
Član
audi vam je bezze ;) extra uradjeno a i jeftino ste proshli s obzirom da su vam sve kumovi radili :D :D :D moram i ja nac' tak'e kumove i jarane
 
Član
jedva cekam slike malena....a sto se tice gore spomenutog LSD vrata, zaboravi, ispadne bedasto malo ako je auto sa 4 vrata...bolje uradi suicide vrata :)
 
Član
Lijep Audi, kad ga vidis u retrovizoru, pomislis RS4.

Straga mi se ne svidja posebno, nesto mu kao nedostaje.

Ostatak super, boja posebno :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Lijep Audi, kad ga vidis u retrovizoru, pomislis RS4.

Straga mi se ne svidja posebno, nesto mu kao nedostaje.

Ostatak super, boja posebno :D

nedostaje mu to da je i gepek moro bit crn ako je hauba da to bude proporcijonalno :) bio bi masu puta bolji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top