Nas Audi A4

Nas Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala decki,razveselili ste nas pohvalama,sto vise pohvala,to nas tjera naprijed...sad uskoro dolazi novi branik,a to ce bit nesto posebno,a i pragovi idu novi...mozda original od S4,onda sirenje blatobrana,i ici ce malo dolje...i dolaze stop svijetla...

Erko,otkud ti nasa slika?S drugog foruma,ha?

Aske777:znamo se sa drugog foruma,a i zivjeli smo u Splitu par mjeseci...
 
Član
predstavljanje projekta je skromno.. ovdje ima puno i puno posla koji je preskocen i odmah pokazan finalni proizvod... daj napisi link s foruma gdje je detaljnije auto predstavljeno... volim gledati ovakve stvari koje idu STEP BY STEP... sto se tice auta ,,, auto je vrh... boja, kombinacija boja po mom ukusu 95%... nista ne bih mjenjao znacajno... felge su mi SAN snova.. ne mogu bolje za ovo auto nikako...
velki respect na trudu i svemu ostalom... i skidam kapu zbog toga sto je radjen "zajedno s ljubavlju"

pozdrav i sve najbolje ubuduce
 
Član
znaci auto je stvarno dobar i sve... ako vas interesuje ja bi samo neke druge retrovizore stavio jer mi ovi idu u koso nekakk a to mi se ne svidja ni sekunde... i trebali ste gepek i krov mozda u crnu isto ofarbat ili samo gepek... da je gepek crni nebi izgledao nedoreceno... ako vas ne interesuje onda zanemarite ovaj posto odnosno ako vi mislite da je tako naj jer se o ukusima ne rasp...


jos jedno pitanje super su ti sicevi sto ste uzeli koliko su vas love dosli i jesul novi polovni di ste kupili itd... malo info pls...
 
Član
sjedala smo narucili..al jos nije stiglo...vec skoro godinu dana,mislim da su nas pokrali..to smo uzeli s e.bay-a...spojler necemo staviti,samo mali spojleric od BMW M3...retrovizori bolje izgledaju uzivo..imamo slike ali previse...
 
Član
Napravite negdje svoju on-line galeriju, kao recimo na moj-album.com....pa onda samo kasnije date link an galeriju, ne moras s epeglat sa rucnim postavljanjem slika...
 
Član
Dobar audi ali da budem iskren nakon one prve slike nisam audija ni primijetio od tebe.Otisao je u drugi plan skroz.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Dobar audi ali da budem iskren nakon one prve slike nisam audija ni primijetio od tebe.Otisao je u drugi plan skroz.

Bolan cura ima momka/zarucnika, nemoj je sad saltat an forumu misha mu :lol::lol::lol::D
 
Član
Respect za projekt . . . super je audi ispao,mogu mislit dok se josh odradi sve sto si palnirala . . . pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top