Nas Audi A4

Nas Audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
audi sc je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
Audi RS je napisao(la):
pa koja mu je potrosnjaaa tome V6 ako je tolika?????

pa znam par ljudi sta ga imaju u a4 , audi 100 c4 pa nikome neide ispod 16 litara a za njegove performanse to je PREVISE
npr. oba navedena i jos neke 2.6 kockica 320pojede na 402 tako da je to  po meni nezadovoljavajući motor

svako svoga konja hvali;)
nebi hvalio da nisam se okusao na 402 sa svima iz kluba sta ga imaju u autu tako da sam iz svake trke izasao ko pobjednik
p.s.jedino B4 sa tom mashinom ide pakleno
 
Legend
sve pohvale za project......svaka cast,puno novaca,truda i rada ulozeno,boja je pravo dobra,samo da mu je vratiti stare retrovizore jos bi mi finiji bio ;)
ali u svakom slucaju,odlican posao ;)
 
Član
Audi RS je napisao(la):
16 litara buraz ne trosi S4 2.7 masina od 265 konja ti ljudi nek gone auta svoja na stelanje ili sta vec.. ispravan motor trosi lijepom voznjom  10 litara...a sad to dali pase kome taj motor ili ne i sta je najbolje za nekoga u to se nemijesam al znam da toliko nemogu trositi 16 litara..

sta smatras pod lijepu voznju ?? 320 se navuce na 16 litara bez problema ako ces ga prziti a ja to i kontam pod voznju
 
Član
Woooooooooooow super je projekt svaka cast,i meni je gepek malo neobican al eto,mozda kakav dobar spojlercic jos stavit i bit ce extra-sve u svemu respect auto je za 10.
 
Član
lijepa voznja ti je 120 i 5 brzinu do 140 normalna voznja,,a ja mislim da niko negleda kad cepa autooo koliko trosii onda je samo neka vuce..... a 16 litara nije maloo...pa znaci onda vr6 motor trosi 18 litara..ili bmw 525 trosi 20 litara a preskocim ga ja sa svojim masinom 2.3..al ok necemo se raspravljat....
 
Član
Audi RS je napisao(la):
lijepa voznja ti je 120 i 5 brzinu do 140 normalna voznja,,a ja mislim da niko negleda kad cepa autooo koliko trosii onda je samo neka vuce..... a 16 litara nije maloo...pa znaci onda vr6 motor trosi 18 litara..ili bmw 525 trosi 20 litara a preskocim ga ja sa svojim masinom 2.3..al ok necemo se raspravljat....

ma nije ni meni do rasprave i da negusimo temu ljudima vec samo kazem da nezadovoljava taj 2.8 u a4 na to sam mislio
 
Početnik
pored ovako lijepih slika,audija mislim :) ....vi raspravljate o potrosnji..svaka cast,audi je extra,kao sto enes rece,retrovizori jedina zamjerka..
 
Član
Cini mi se da ti fali ova slikica:icon_biggrin::icon_biggrin:

photohi.jpg

Dobar audi, svidja mi se.
 
Član
Oggy je napisao(la):
pored ovako lijepih slika,audija mislim :) ....vi raspravljate o potrosnji..svaka cast,audi je extra,kao sto enes rece,retrovizori jedina zamjerka..

mala ispravka nije problem u potrosnji vec u losim performansama
 
Član
Jebote jedva otvori slike (pa dial-up mi je) ali isplatilo se na kraju! S pocetka sam mislio nesta bezveze ali zadnje slike su promjenile moje misljenje! Extra auto svaka cast! Jedina zamjerka su kao i kod ostalih, jedino retrovizori nisu nesto! Mogli su se i bolji naci ali to je vec stvar ukusa! Uglavnom svaka cast za auto, i sretno u nastavku radova!
 
SVAKA CAST:...........nemam rijeci..stvarno svaka cast...puno truda,para,ljubavi je ulozeno u to auto....stvarno prelijep..........
pozz
 
Član
Dobar, dobar..;)
I ja imam zamjerku na retrovizore, a i gepek i nije bas najbolje urađen...fali mu nesh...barem repni spojler
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top