Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Početnik
I drugari sta smo skontali kod koga ce privjesci kada gdje u koliko sati ili mozemo kada hocemo da se dogovorimo....?? Pozz
 
Član
ako neko bude nosio mostarcima nek i mene tu racuna,pa ako ne budem ja tad u mostaru ako moze nek uzme neko od njih,ja cu mu dati pare..ja sam inace do cetvrtka dole u mostaru pa..
 
Član
Posto sinoc niko nista konkretno nije rekao kad mu u toku dana odgovara a ni danas nema nikakvih javljanja za sutra ovakva je situacija, ja do 14h mogu biti bilo gdje u gradu, poslije 14h imam obaveza, dakle kome odgovara recimo u 13h da se nadjemo negdje, recimo u robotu na socijalnom. Kome odgovara nek javi malo ranije putem pm-a da mi koji mozemo zajedno uplatimo, ko ne moze nek to samostalno odradi. Lokaciju sam uzeo za primjer, moze negdje drugo al' et to dodje kao neka sredina. Ako vecini ne odgovara onda ja idem za sebe uplatiti pa se vi dog. naknadno.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Posto sinoc niko nista konkretno nije rekao kad mu u toku dana odgovara a ni danas nema nikakvih javljanja za sutra ovakva je situacija, ja do 14h mogu biti bilo gdje u gradu, poslije 14h imam obaveza, dakle kome odgovara recimo u 13h da se nadjemo negdje, recimo u robotu na socijalnom. Kome odgovara nek javi malo ranije putem pm-a da mi koji mozemo zajedno uplatimo, ko ne moze nek to samostalno odradi. Lokaciju sam uzeo za primjer, moze negdje drugo al' et to dodje kao neka sredina. Ako vecini ne odgovara onda ja idem za sebe uplatiti pa se vi dog. naknadno.

a toga sam se i ja bojao....da nakraju svi se dog i poslje imaju svi obaveza..i vejerovatnoca da pola ovih sa foruma nece niko uzet...a meni se ne salje jedan privjesak postom...ako bude tako ja cu obrisati oglas svoj stacu...ionako cu garant uzalud materijal potrosit sto sam vec i uradio...... :(((( ak se ne dogovorite ne morate nista uplacivati razumicu vas.....jedino ibsaza tebi mogu poslat postom jer si posten...i oggy i chuza......:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Ma ne sekiraj se, svi će uplatiti, evo ja i lee little smo se dogovorili već ;)

Sad samo da ostali jave odgovara li ikome od njih ovo sutra akoBogda.

Sve će izaći na dobro :)
 
Član
Kad se već ne možemo dogovoriti oko termina onda ću i ja sam sebi uplatiti i eto.. Kad se ne možemo dogovoriti oko uplate, kuku nama kad bude trebalo preuzimati :D
 
Član
hahahaha :) ludilo :)

pa odgovara li ikome sutra u 13? svi govorite ne možemo se dogovoriti itd itd... da vidimo odgovaral' ikome sutra u 13 i eto dogovorili smo se :) lee little je meni već dao da uplatim za njega :) može i u 12 ako vas 13 asocira na nesto.. :)

tesko vrijeme pred novu godinu, ispite i ostale zaebancije :)
 
Član
ma i ja hocu pa nebi bzvz srao za 8-10jebenih keka
samo kad ne mogu ne mogu ipak nije lako nekima izaci s posla
uostalom ko moze da olaksamo nekako negdje da dam pare pa cu preuzeti privjeske jbt 10KM nebi gubio obraz nit se peglao bzvz!
trenutno sam i bez auta pa mi sve nije ni tako pristupacno ni blizu!!!
 
Član
sutra (nedjelja) ja sam slobodan poslije 18h. ako ko od raje uzme za mene nek mi javi pa cu njemu dati pare. kad se nas dvoje nadjemo. imam obaveza prije 18h radim neko auto tako da necu prije nikako moci stici
 
Ne sekiraj se Raptore sta si zakuko , ko ne uzme privjesak a da je obecao ja cu ga platiti da ne ispadne da su Sarajlije neozbiljne , jesil ti meni provjerio ono sto sam ti posla PM za metalno?
 
imal ko da za mene iskeshira 4 kermice :D pa cu se ja sa njim naci naknadno da mu dam kesh i platim kaficu,jer sam maloprije dosao sa posla nisam bio citav dan na forumu,nadam se da nije problem,ne zelim nikoga zavaliti,,ajde nek mi samo neko ostavi br,, posto postoji mogucnost da cu dolaziti poslovno do grada pa bih mogao naletiti da dam kesh,,eto ako nekome nije problem nek mi ostavi br pa da sjednemo dje na kaficu,,et npr ibizasa nek mi ostavi br pa da se nadjemo da popijemo kaficu i da mu dam kesh :D :D
 
Član
Hjojjjj :)

Znači niko od vas ne može sutra?
Kad ko bude u prolazu Aneksom ili Otokom nek me prozove, znači u toku nedjelje odnosno današnjeg dana, u ponedjeljak ću uplatiti ono što se prikupi (osim lee little i mene :)).
Emire (emirex) ti me prozovi iza 18, nisam siguran uopste gdje cu biti tad al me za svaki slucaj kontaktiraj mozda se mognemo naci :) Eto, sutra ko god bude nalijetao u grad ako mu nije frka nek prozove pa da u ponedjeljak uplatim ovo. Ako nesto slucajno ostane onda nek ide pojedinacnim uplatama ili to sto ostane nek se medjusobno dogovore.
 
Top