Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Član
raptor je napisao(la):
IBISAZA= 4.00KM

Duke_of_Harlem = 4.00KM

Emirex_sa = 6.00KM

Shumi = 2.00KM

N0ke= 2.00KM

S1ck = 4.00KM

Little Dragon = 2.00KM

sub3r = 2.00KM

evo broj ziro racuna:

racun filijale : 1327300000000566

broj partije tekuceg racuna: 1321002007400361

zoran badza

NLB TUZLANSKA BANKA

ovi privjesci idu sljedece sedmice dog se a adamsom,,imam jos samo zavrsiti za subaru privjesak,little dragona i g2_16b ,to cu nadopunit i saljem ovo sam ostalo spakovo ucd omote sa providnim sa strane da se vidi sta vam se urucuje Icon_wink etp drug pa uplatite to Smile))

Dogovorit ćemo se da se nađemo negdje da se ne ganjamo pojedinačno pa da to riješimo, eventualno ako neko ne može doći u tom trenutku i sl onda naknadno al da odjednom platimo sve akoBogda. :)

Nek neko da neki prijedlog kad bi kome odgovaralo, mislim da je subota optimalna za sve i da svi mogu izdvojiti 20-30 min :)
 
Jel moguce da to bude nedelja :) jer radim subotu , ili ako cemo se naci negdje oko Bosmala sto se mene tice moze svaki dan :D
 
Početnik
ja ne mogu subotom nikako, nisam u Sa, al bi dao nekome sa tog spiska pare prije, emirex-u ili nokicu..
 
Član
Moze onda kad god :) heh :) evo recimo ti mozes dati pare emiru ili nokicu, ja bih mogao uzeti od littla usput posto prolazim pored bosmala ako on ne bude mogao taj dan... dalje da vidimo, kad bi kome odgovaralo, to je sekundica posla? :)
 
Član
ja cekam da vidim da mi zavrsi jos neke
ali to je jos 2-3 privjeska
kad to dolazi???
ja radim svaki dan do 4,subotom do 2 blizu 2gimnazije
pa eto ako je nekom usput dao bi ja novac ako se ne uspijemo dog
 
Član
Meni odgovara i subota i nedjelja, pa kad se usaglasi termin i tačno mjesto ako nije problem samo da mi neko cimne na PM da znam
 
Član
Ovako, sutra usput ja mogu od little-a uzeti ako cemo u ovom terminu kad je on kod bosmala pa sad kako kome gdje odgovara, znaci evo schumi moze sutra al ne moze emir i oggy, jedino da se mi koji mozemo sutra raskusuramo i predamo ovim ostalim za nedjelju ili ponedjeljak kada oni vec budu mogli usaglasiti termin. U pon. bih ja mogao usput kad na fax krenem ili kad se budem vracao bilo gdje na relaciji otoka-drvenija :)
 
Početnik
cuo sam se ja sa raptor-om sto se tice uplate, to cu ja zavrsiti u ponedjeljak, samo se trebamo dogovoriti oko preuzimanja privjesaka...
 
Top