Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Narudžbe za Raptora - SARAJEVO

Član
Ja nisam imao vremena danas uplaćujem, pa ako bude varijanta da pošalje ok, ako ne bude, halal, jebo 2 KM
 
Početnik
emirEX_sa je napisao(la):
e svaka vam cast. pao server a vi se ostali dogovorili. svaka vam cast a nas ostale ko je*e.
ja sam rekao da cemo se cuti a pri padu servera nisam stigao prepisati broj telefona da se cujemo. sinoc sjedim sa oggy-jem i ligom reko racunaj druga na mene nije frka. stvarno ste ono kako bi rekao nedje veze. al nema veze cut cu se ja sa momkom da posalje na moju adresu moje privjeske.

jos jednom kazem svaka vam cast

i ja sad ovo procitao, a vec sinoc se dogovorio sa Raptorom da mu posebno uplatim na racun i dao mu svoju adresu, tako mi on rece...
sad opet ne znam na cemu sam, jbt :icon_eek:
 
Član
e jebote, emire nije stvar u meni, raptor zeli zavrsiti s ovim i rekao mi je kome tacno salje i da to objavim istim tim da je to rijesena stvar, sad se opet vracamo na pocetak.. a to da salje na jednu adresu je da ne placa on postarinu vec da mi podijelimo i platimo jer je on ionako na gubitku jbg

ajd raptore nemoj nikom nista slati, nek danas svi uplate i slikaju ovjerene uplatnice i objave u ovoj temi, kada vidis sve ko je uplatio ti salji sutra ili prekosutra ili kad ti volja
 
Član
dajte ovdje broj ziro racuna i banku u koju treba uplatiti, na koje tacno ime i prezime.

ko ima jos iz sarajeva da je narucio i da treba da uplati nek dostavi meni novac i ja cu uplatiti da ne bi posebno placali dostavu nego zajedno i jeftinije ce nas izaci na kraju sve?

evo prijedlog za raju iz Sarajeva, sutra 19:30 ispred konzuma na koreji dodjite i donesite mi lovu da se moze momku uplatiti. ja cu to preuzeti na sebe i molio bi sve da da se pojave da to fino zavrsimo i ne gubimo obraz radi marke.

eto toliko.

znaci srijeda 19:30 Konzum koreja parking donesite pare ovi koji su narucili.
 
Član
Ajde raptore nemoj slati nista, do petka neka svi uplate i posalju slike ovjerenih uplatnica i rjesena stvar.

Zavlacite okolo raju i onda kazete 'svaka vam cast' kao vi ispali zrtva.. Ne mogu da vjerujem!

Uplacujte i radite sta hocete, kad zavrsite kontaktirajte raptora.

Prijatno!

EDIT: Eto emire ti si tacno napisao kad da ti donesu ko gazda a ja cijelu nedjelju bio na raspolaganju i proveo kuci nebil' ko nazvao da izadjem po pare pa da u ponedjeljak uplatim. Zamisli da ti se isto to desi, dodjes kod konzuma i cekas...... I veze nemas hocel' se ko pojaviti ili ne i dal' ce ko nazvati ili ne.
Nadam se da ti se nece desiti isto sto i meni da uzalud cekas.
 
Član
evo nasao sam

Duke_of_Harlem = 4.00KM

Emirex_sa = 6.00KM

Shumi = 2.00KM

N0ke= 2.00KM

sub3r = 2.00KM

evo broj ziro racuna:

racun filijale : 1327300000000566

broj partije tekuceg racuna: 1321002007400361

zoran badza

NLB TUZLANSKA BANKA
 
Član
Ja uplatio danas, privjesak 2,00 + za dostavu ako bude trebalo 1,00 = 3,00 KM

Bilo mi je nezgodno uplatiti 3 KM ali sreća nije bilo gužve :D
 
Član
hahaha, i ja uplacivao danas 6 km :) hahaha takodje sreca nije bilo guzve ;) a izmedju ostalog i puca mi neka stvar :)


EDIT: posalo sam slike raptoru na prvate :)
 
Član
evo i mene da se napokon javim, nije me bilo 10-tak dana nikako online, tako da nisam mogao pratiti sta se radi... recite gdje su privjesti i kome pare se daju, kako sta... da ne listam sad sve ispocetka..... :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
evo i mene da se napokon javim, nije me bilo 10-tak dana nikako online, tako da nisam mogao pratiti sta se radi... recite gdje su privjesti i kome pare se daju, kako sta... da ne listam sad sve ispocetka..... :D

izgleda dasmo ostali samo ti i ja. ako hoces da ja uplatim za tebe pa da nam posalje da ne bi morao posebno slati, a ti kad stignes dobacis meni lovu. ja odoh jos nesto naruciti da mi odradi a sutra uplacujem na racun pare
 
Top