Naljepnica uz registraciju

Naljepnica uz registraciju

Član
kornjas je napisao(la):
Ne znam u čemu je problem oko naljepnice, još ide unutra pa se ne ostećuje pri struganju leda kao npr u Austriji čija se lijepi s vanjske strane. neki ljudi drže po 20 vinjeta na šajbi naljepljenih, a nekima se jedan stiker ne da držati. Skini staru, stavi novu i vozdra

svugdje se lijepi iznutra,i u austriji i u zimbabweu a i u bosni :)
ti koji lijepe vinjete ili naljepnice o tehnickoj ispravnosti auta sa vanjske strane su nepismeni. ili oni koji ih drze po 20 30 zalijepljenih to je cisto ono da svijet vidi da je cooojk proputovao pola europe :D:D

kazna je 40km,mene upozorili neki dan i zalijepio,inace nisam ni obracao paznjui na tu slicicu iz zivotinjskog carstva
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
kornjas je napisao(la):
Ne znam u čemu je problem oko naljepnice, još ide unutra pa se ne ostećuje pri struganju leda kao npr u Austriji čija se lijepi s vanjske strane. neki ljudi drže po 20 vinjeta na šajbi naljepljenih, a nekima se jedan stiker ne da držati. Skini staru, stavi novu i vozdra

svugdje se lijepi iznutra,i u austriji i u zimbabweu a i u bosni :)
ti koji lijepe vinjete ili naljepnice o tehnickoj ispravnosti auta sa vanjske strane su nepismeni. ili oni koji ih drze po 20 30 zalijepljenih to je cisto ono da svijet vidi da je cooojk proputovao pola europe :D:D

kazna je 40km,mene upozorili neki dan i zalijepio,inace nisam ni obracao paznjui na tu slicicu iz zivotinjskog carstva

I ti se praviš previše pismen, možda pismen i jesi, ali neke stvari ne znaš. U Austriji se stiker lijepi izvana u desni kut šajbe, a neki ga lijepe i na blatobran sa strane, i ne može se ljepiti unutra jer mu je zadnja strana ljepljiva za razliku od onog u BiH. A u Njemačkoj se ljepi na tablicu
nbeobb.jpg
2n69aw0.jpg
 
Administrator
tačno kako je kornjas napisao :) Uvezli auto iz Austrije i sticker još stoji u desnom uglu sa vanjske strane. Ali to nije svrha ove teme :)
 
Član
ah da,pomijesao taj pickerl sa naljepnicom za godisnji parking ;) do mene je :)
nejse,lijepi se i mora se lijepiti
zakon kaze( u at) ,da se lijepi s vana,da bi se izvan vozila vidjelo do kad istice,nidje veze al et,isto to se moze vidjeti iznutra... u desni gornji ugao sofersajbe,blatobran,kod buseva i kamiona desni donji ugao,a kod prikolica na ono nesto za sta se zakaci za kamion.
 
edo_benz je napisao(la):
sto se kod nas ne lijepi na tablice ,ionako su glupe i jednostavne

Nema se gdje zalijepiti kad na tablicama nema predvidjenog prostora za to... al' ne brini, kad im bude trebalo para nesto ce vec smisliti da se mijenjaju tablice, pa mozda bude ova izmjena :lol:
 
Top