Naljepnica uz registraciju

Naljepnica uz registraciju

Član
Ja imam samo aktuelnu. Cim ga registriram skidam staru i stavljam novu. A nije mi je nikad nitko ni pogledao. ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
Priča je tipično mahalanje žena u frizerskom salonu...ali eto dobra tema da se pokažu junaci po forumu...ne znam zašto registrujete auta uopšte...ko vam šta može...jebo policiju..;)

sta ima cvjecko,nisam te prepoznao

teško sam prepoznatljiv...uostalom, pogledaj..ako auto ima naljepnicu "gore desno" onda to mogu biti ja...jebi ga nisam toliko drčan i hrabar...
 
Član
Kenno je napisao(la):
teško sam prepoznatljiv...uostalom, pogledaj..ako auto ima naljepnicu "gore desno" onda to mogu biti ja...jebi ga nisam toliko drčan i hrabar...

:lol:

suknu ti ga momacki Armine :D :cool:
 
edoze je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ta naljepnica je glupost malo veca, isto kao i oni zuti krugovi sto su se prije ljepili, samo sto je one zute bilo lakse skinuti, a ove ne mozes odlijepiti kako treba, jos onda ostane na sajbi pa se moras zaje*avati da skines... Svejedno ti svaki trazi saobracajnu... Ja imam jednu iz 2010, a ove nove skupljam u saobracajnu:lol: jos vala niko mi nije ni spomeno to a nisam vala ni cuo da su nekog handrili zbog toga....:icon_confused:

benzina na krpicu, i skine;)
kad odgulis nalju, dignes samo praznu foliju, sve ostane na sajbi

Znam znam, ja sam razredjivacem skinuo;) nisam imao benzina pri ruci:icon_biggrin:

Ne znam koja je funkcija tog stickera kad moras mu prici na par cm da bi mogao razumljivo da procitas sta pise na njemu, jer je kvalitet izrade istog ravan nuli... To je neko uzeo fine pare za izradu stickera, kako to biva po obicaju:icon_cry:
 
Član
ja mislim da samo ti stickeri idu na benzince dok za dizele nemora biti zalijepljeno nigdje :icon_question:
 
Član
cuj to,moras imat zalijepljeno mada to niko negleda i ja na svoje auto ako hocu moghu stavit 2000komada :lol:
 
Član
Stiker je baš dobar...jedan od boljih u čitavoj Evropi, tj. zemljama gdje se koristi. Jedino "pametnima" smeta. Pogledajte samo ružne i velike stikere tipa srbijanskog, poljskog i sl...
 
Član
To je prica "Rajko kragujevka & Co."

Kod mene 3 BH stickera + CG vinjeta i policija nista :)
 
Ja stari sitcker skinem tako sto prvo naprscem sredstvom za stakla pa onda uzmem obicnu krpu i trljaj dok se ne skine... proces traje jedno 5 min, jbt ga :D i onda zalijepim novi :icon_biggrin:
 
Član
Ne znam u čemu je problem oko naljepnice, još ide unutra pa se ne ostećuje pri struganju leda kao npr u Austriji čija se lijepi s vanjske strane. neki ljudi drže po 20 vinjeta na šajbi naljepljenih, a nekima se jedan stiker ne da držati. Skini staru, stavi novu i vozdra
 
Administrator
vala baš :) Taj sticker nije tu dzaba :) Niti je puno uočljiv niti išta :) Ako se ne varam kazna ako isti nema zalijepljen na šajbi je 40 KM. Samo što će uvijek biti pametnih :)
 
Top