Naljepnica uz registraciju

Naljepnica uz registraciju

Član
Raja, interesuje me ovo:
Da li je dozvoljeno imati više naljepnica poredanih jednu ispod druge (kod mene su tri),
jer drug mi reče prije nekoliko dana da je kazna 40 KM ako imaš više od jedne, jer kao policija u slučaju brze provjere ne može da se snađe koja je aktuelna???
Ima li ovo gdje regulisano, je li ko imao problema s ovim?

Naravno radi se o naljepnicama koje idu na šajbu da ne bude zabune...
 
Član
stefan je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja nemam ni jednu zalijepljenu, nikad nisam vidio da su uopce gledali te stickere

moras zaljepiti ovu od zadnje registracije ;)

znam da bi trebalo, ali nisam nikad vidio da je i jedan policajac zagledao u to, a zaustave me mnogi vjeruj. Jos mi je onaj sticker u saobracajnoj, znaci kad otvori saobracajnu vidi i to sranje, i opet mi nista nisu govorili- Ocekivao sam da ce, spremio sam pricu da je nova sajba i da sam zaboravio zalijepit, imam i racun da je nova sajba, pa se kontam na to izvuc, al niko nista:lol::cool:
 
Član
Hehe dobra ti je fora

ma i mene su zaustavljali i niko ništa, ali eto tako mi on reče pa neću da popušim foru bezveze zbog gluposti.

I još mi je on objasnio kako se lako skida :D
 
Član
Je*i ih, ja nemam ni jednu. Ma kad nema sta da nadje onda udari po svemu, pa i naljepnicu traze. Reko nema i cao. provjeri u mupu dali je registrovan i cao.
 
Član
I kod mene su tri. Sta treba jos i za to da te pise, ako pegla samo mu pokazi koja je trenutno vazeca i nek se nosi.
 
Ta naljepnica je glupost malo veca, isto kao i oni zuti krugovi sto su se prije ljepili, samo sto je one zute bilo lakse skinuti, a ove ne mozes odlijepiti kako treba, jos onda ostane na sajbi pa se moras zaje*avati da skines... Svejedno ti svaki trazi saobracajnu... Ja imam jednu iz 2010, a ove nove skupljam u saobracajnu:lol: jos vala niko mi nije ni spomeno to a nisam vala ni cuo da su nekog handrili zbog toga....:icon_confused:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ta naljepnica je glupost malo veca, isto kao i oni zuti krugovi sto su se prije ljepili, samo sto je one zute bilo lakse skinuti, a ove ne mozes odlijepiti kako treba, jos onda ostane na sajbi pa se moras zaje*avati da skines... Svejedno ti svaki trazi saobracajnu... Ja imam jednu iz 2010, a ove nove skupljam u saobracajnu:lol: jos vala niko mi nije ni spomeno to a nisam vala ni cuo da su nekog handrili zbog toga....:icon_confused:

benzina na krpicu, i skine;)
kad odgulis nalju, dignes samo praznu foliju, sve ostane na sajbi
 
Član
Ja isto nemam ni jednu, zadnju sam drzao u saobracajnoj dok mi nije jedan policajac rekao kad me zaustavio da sam duzan da je zalijepim na sajbu. Tad sam je zbacio iz saobracajne.
 
Član
Iskreno po meni je to isto sranje , kao sto su naveli ostali clanovi isto ustavi te i trazi saobracajnu a sticker nikad ni da pogleda... Osim toga obavezan je da se lijepi na desnoj strani tj. na suvozacevoj... pfff bas se nasim policajcima da hodati oko haube da vidi jel ti imas sticker i jel vazeci :lol::lol:

Osim tog za skidanje stickera , slo vinjeta ima kupiti jedna spravica a homemade verzija je zilet obicni i lagano pazite da se ne posijecete ;)
 
Član
meni su par puta gledali sticker, imam tri zalijepljena i nikad mi nista nije prigovarano za to... vjerovatno da je ta kazna izmisljotinja, al opet ko ce ti ga znati :icon_rolleyes:
 
Član
Priča je tipično mahalanje žena u frizerskom salonu...ali eto dobra tema da se pokažu junaci po forumu...ne znam zašto registrujete auta uopšte...ko vam šta može...jebo policiju..;)
 
Član
Pitaću prvog policajca kog sretnem da ne bude da sam bezveze otvorio ovu temu, pa ću napisati ovdje
 
Top