Nakon što je odvalio banderu zaustavila ga svjetleća reklama

Nakon što je odvalio banderu zaustavila ga svjetleća reklama

Član
ah pocelo je opet svrstavanje u isti kos svih 18,19,20 godisnjaka, nemaju veze godine bitno je ono u glavi a ovaj ima veliki propuh
 
Član
ja sam sinoc to reko a evo da kazem i opet, da oce svi ovi mamini i tatini sinovi porazbijat sva auta sto imaju al da njima nista ne bude, mislim da bi tuzla bila jedno pravo sigurno mjesto onda ;) ... takvih morona mi stvarno nije zao da se polupaju!
 
Salle je napisao(la):
joj al serete, zato što je momak mlad udario...

a vi kakvi ste bili u njegovim godinama, ako ne i gori, samo mogu reći možda ste bili sretniji nego ovaj bagsuz....

fala bogu pa je ostalo samo na šteti, valjda će mu ovo biti velika škola...
_________________________________________________________________________________________________________________

jebo ga ivičnjak , muahahha... kažem ja da ih prave sada previsoke xD

;)
 
Član
Salle je napisao(la):
joj al se pravdate... hahahha

edo_benz je napisao(la):
oce ljudi u pola grada,nemoze jarane,idi divljaj pred murijom da te vidim mudonja,smiu se pravit budale a kad sta bude onda pomagaj treba ga onda slomit,i ja odem sjebem i lamelu i rastajulem i ispusem se i kuci ko covjek haha

pjehe..hahahhahaha:D:lol:



zovem gazdu mehanicara da me odslepa do servisa hahah
 
Član
Ma naucit ce se on pameti, ipak, "je*es vozaca koji nije bio u kanalu"..:)
samo komenatri, "da je bogdom poginuo"- nisu na mjestu... Tako je "neko" komentarisao za sudar u sarajevu, pa ga na smjene udarali....
 
Aditas je napisao(la):
Ma naucit ce se on pameti, ipak, "je*es vozaca koji nije bio u kanalu"..:)
samo komenatri, "da je bogdom poginuo"- nisu na mjestu... Tako je "neko" komentarisao za sudar u sarajevu, pa ga na smjene udarali....

Sta nasli ga preko neta pa udarali ?

I to da mi je vidjeti...
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Ma naucit ce se on pameti, ipak, "je*es vozaca koji nije bio u kanalu"..:)
samo komenatri, "da je bogdom poginuo"- nisu na mjestu... Tako je "neko" komentarisao za sudar u sarajevu, pa ga na smjene udarali....

Sta nasli ga preko neta pa udarali ?

I to da mi je vidjeti...


ma najlakse je srat preko tastature... tu su svi jaki, i svi jednakom jacinom "tipkaju"..;)
 
Top