Nakon što je odvalio banderu zaustavila ga svjetleća reklama

Nakon što je odvalio banderu zaustavila ga svjetleća reklama

Administrator
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u srijedu oko 23:30 sati u ulici Druge tuzlanske brigade, u neposrednoj blizini Doma mladih u Tuzli, pričinjena je velika materijalna šteta, a prava je sreća što niko nije teže povrijeđen.


Odvalio stub ulične rasvjete i razbio svjetleću reklamu

Kako saznajemo na mjestu događaja od očevidaca, do saobraćajne nesreće je došlo kada je Anel Konkić (19) iz Tuzle upravljajući automobilom ˝škoda superb˝(731-T-220), krečući se iz pravca crvenih sedam prema centru grada, ostvario kontakt s ivičnjakom, izgubio kontrolu nad vozilom, a potom udario u stub ulične rasvjete i svjetleću reklamu. Automobil se zaustavio u suprotnoj saobraćajnoj traci.

Brza vožnja

Uzrok saobraćajne nesreće je neprilagođena brzina uslovima i stanju puta, potvrđeno je TIP-u u MUP-u TK. U ovoj nesreći vozač Konkić i njegov suvozač E.P.(19) iz Tuzle zadobili su lakše tjelesne povrede, konstatovane od strane ljekara u UKC-u Tuzla. Uviđaj na mjestu nesreće izvršili su službenici policije PS Centar.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Početnik
nedaj Boze nikom ali i on magarar mora da se k*urcio i hoooop..sreca Bozija da im nije nista ozbiljno bilo...ccc
 
Član
jest ga udesio... rastelovo" ga je skroz, mislim da mu spura vise nije dobra :D
19god, a vidi nema ni P , kurcio se u babinom i eto kako zavrsi...
 
Član
sub3r je napisao(la):
e da mi te vidjeti kad na cesti.. odmah cu se zabiti u to tvoje P :D

Nemoj, on voli kad mu se neko zabije odpozadi.:D

Nego, raštelovao je momački, svaka mu čast. Sreća pa im nije ništa, valjda će se opametiti, a kupiće ćaća drugi, ne treba se sikirati puno.;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
e da mi te vidjeti kad na cesti.. odmah cu se zabiti u to tvoje P :D

mojne to, da mi fasuje "preradjeni" branik, nema vise krpljenja :D ali vidis ovaj ce sada dobit kazni, ihiii, neprilagodjena brzina, unistavanje javne imovine, ugrozavanje sigurnosti, pa kazna za to sto je "glup" te na kraju sto nije imao p... jbg nabere se :D ugl, Boze sacuvaj...

a vidi ovog oggy-a, ako ti volis da ti se zabija i primas odzada, ne znaci da i drugi vole, :p heheh
 
Top