Nakon što je odvalio banderu zaustavila ga svjetleća reklama

Nakon što je odvalio banderu zaustavila ga svjetleća reklama

Član
LSD je napisao(la):
a jel ti poznajes mozda ovog lika???

ma ne poznajem,

ali znam da je mlad, i da je mladost = ludost... i da to nije ništa, šta je većina vas radila sa 18 i 19 godina,

evo prvi ja, kakve sam ludarije radio, srećom nisam nikad ovako završio....pa se čovjek opameti, bio bi ljut na njega da je on neki stariji tip, al dijete je to ba, šta mu imaš zamjeriti...
 
Član
Salle je napisao(la):
LSD je napisao(la):
a jel ti poznajes mozda ovog lika???

ma ne poznajem,

ali znam da je mlad, i da je mladost = ludost... i da to nije ništa, šta je većina vas radila sa 18 i 19 godina,

evo prvi ja, kakve sam ludarije radio, srećom nisam nikad ovako završio....pa se čovjek opameti, bio bi ljut na njega da je on neki stariji tip, al dijete je to ba, šta mu imaš zamjeriti...

;)
upravo tako
 
Član
ma nek nije niko povrijedjen, narocito neko neduzan

momak se ocito kurci s tim sto ima, i nece sigurno stat na ovom, al dok je sve na njegovu stetu, nek hlupa ..

samo bandere nek nam ne dira vise, ionako svaka druga fali
 

LSD

Član
0g1 je napisao(la):
Salle je napisao(la):
LSD je napisao(la):
a jel ti poznajes mozda ovog lika???

ma ne poznajem,

ali znam da je mlad, i da je mladost = ludost... i da to nije ništa, šta je većina vas radila sa 18 i 19 godina,

evo prvi ja, kakve sam ludarije radio, srećom nisam nikad ovako završio....pa se čovjek opameti, bio bi ljut na njega da je on neki stariji tip, al dijete je to ba, šta mu imaš zamjeriti...

;)
upravo tako

obojica gledate maximalno optimisticno(sto mi je drago-dokaz da ste pozitivna raja)
al da okrenemo na drugu stranu
OK bilo proslo...sta ces desi se....sine ne sikiraj se kupit cemo drugo auto!!!

sad ti postavljam pitanje;i tebi i Og1-u. Sta da seljedeci puta,NEDO BOG,umjesto bandere i reklame bude tvoje dijete.setra.brat.......
kako ces onda gledati...


PS. znam malog....vec duze vrijeme se qurci
 
Član
ma naravno da mu, kao roditelj, netreba čestitati na ovome, ali nemožeš uzeti pušku i ubiti dijete....

i kazao sam već, hvala bogu da mu se ovo dogodilo, biti će mu velika škola, jer u ovome nije ništa ni njemu ni nekome drugom bilo, manja materijalna šteta samo... a to je dovoljno da se on opameti, i da se malo smiri...
 

LSD

Član
ako Bogda...al dabogda.....kazem volio bi da se opameti al ponavljam da sam izgubio vjeru u to....dokle god ima podrsku iza ledja nece doci pameti
 
Član
sta bi tek bilo da su ivicnjaci npr ko" u egiptu, skoro pola metra :D

i sam sam u tim "godinama", pa opet ne divljam po gradu,( ok nekad slozim gasic, ali to je u gluha doba kada ni pascadi nema na cesti, a posebno ljudi) a kamol da uzmem auto od starog i uhvatim gasat, nema sanse... meni je uvijek u glavi, ebote sta da mi dijete izleti, ili neko dok picis bulevarom 100km+... da ne pricam sta bi mi otac uradio da vidi moje divljane i kurcenje po gradu... imas pistu, idi tamo divljaj do mile volje, haya, zimi na parking pa se vrti oko bandera... a ne neiskusan, godinica iskustva i frtljaj kilometara te odmah idi sili do granica... ne moze brate...

nazalost vecinom kod ovakvih, roditelji nemaju autoriteta, ima ih i po ze, ruse znakove, lupaju se u sred centra, pa opet divljaju i kurce se... nikad da se smire, dok nekog ne pokupe...
 
ja sam u tim godinama pa ne divljamm, nemam licno auto taman posla jos da lupam a i nije mi neka sila od auta da divljam i pokazujem se

i meni je uvijek na pameti dijete ili bilo kakav pjesak pa i pas hajd sto cu ostetit auto to je i zanemarivo al nosit nekog na savjesti nedaj boze

jednom sam se mogao slupat zbog greske drugog vozio sam malo vise od dozvoljenje brzine kroz naselje i opametilo me kad sam vidio sta se moglo desit od tad sam ko puz s autom
 
Član
oce ljudi u pola grada,nemoze jarane,idi divljaj pred murijom da te vidim mudonja,smiu se pravit budale a kad sta bude onda pomagaj treba ga onda slomit,i ja odem sjebem i lamelu i rastajulem i ispusem se i kuci ko covjek haha
 
Ne sikeram se nikako,babo ce to opet kupiti,ovaj put brze....Mozda 530d E60 oni su jaci i ne odpadaju im tockovi lako...






















Vise me brine onaj sa traktorom,sad ce sezona a cojk nema cime da ore.... :lol:
 
Član
joj al se pravdate... hahahha

edo_benz je napisao(la):
oce ljudi u pola grada,nemoze jarane,idi divljaj pred murijom da te vidim mudonja,smiu se pravit budale a kad sta bude onda pomagaj treba ga onda slomit,i ja odem sjebem i lamelu i rastajulem i ispusem se i kuci ko covjek haha

pjehe..hahahhahaha:D:lol:
 
Član
Steta auta :icon_cry: a njega ni sekunde mi nije zao jer zbog ovakvih pedercica sam 2004 lezao 4 mjeseca u gipsu
 
Član
puna je carsija takvih "tatinih" sinova koji misle da ako su sjeli u dobra kola da su ufatili "boga" za muda.. :S ZALOSNO :S :S: S
 
Top