NAJSMIJEŠNIJI CLIP IKAD

NAJSMIJEŠNIJI CLIP IKAD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
antrax je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
antrax je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
tko se zadnji smije,najsladje se smije:icon_smile:

Tako je.

Ja ću lično gledat da dođem u Živinice ako bude ikako mogao zbog hebenog ispita, samo da ispratim kolegu iz teama, i Repu naravno... Auto nije da ide, auto leti...

Goca, ko je snimio ovaj klip snimio je... nebitno. Ti opet istu politiku kao i prije vodiš... Nemam ništa protiv bilo koga, ali jednostavno što se tiče ovih provokacija oko auta što radiš, mogu ti kontrirat duplom mjerom... jednostavno NEĆU, i ne želim... jer svak ima svoje probleme i sam ih treba rješiti.

Evo ti jedan bezveze primjer, znaš da je Repo sam složio svog golfa i golf ide dosta dobro... a ti kao majstor (pisanja na forumu) i tvoje kolege (vas 20) iz tvog boksa niste uspjeli ništa složit na kraju iz Dadinog kadetta, pa je kadett sada gdje jest... zbog specijalaca naravno.

Veliki pozdrav za sve, vidimo se u hladu uz pivo i roštilj, tu možemo da vodimo razgovore za malu djecu, na forumu ne ;)


NIsam bio tu par dana.......
Prvo da tebi odgovorim.....
I da svima bude jasno autor klipa je repin kolega davor znaci on i repo su snimali a ne neko od ekipe vamo da ismijava repu... Klip sam ja nasao na youtube i reko goci on ga stavio...

Nisam ja ništa rekao ko je autor klipa, nebitno je to skroz... Barem ti znaš da nije fino ismijavat nekog i njegov rad i trud. I ti sam znaš kako je radit jedno auto da bude super brzo kao što ih ima par u državi, pa ti je jasno sigurno to kako nekad krene po zlu i ni naopako neće da bude onako kako bi trebalo... treba vremena i živaca da se sve to upakuje kako treba da funkcioniše. Tebi svaka čast, radiš, šutiš, voziš, družiš se... desetka čista.

Meni nisu jasni likovi poput Goce, samo sere... pa onda opet sere... pa sere onda još više... živcira me lik, sigurno ih ima još što im to ide na živce, nisam jedini.

.nOKe: Najlakše je pisat i pisat po forumu, pljuvat tuđi rad... i to rade oni baš kao što je Goca, jer nemaju pametnijeg posla a ni argumenata zbog čega to rade... Zapitat se trebamo što to ne rade ljudi koje si gore naveo Srđan, Basta i slični njima koji iza sebe imaju djela i rezultate koji su dovoljni da im damo za pravo da kažu šta hoće. To su prije svega ljudi, pa onda majstori i slično...

Tibore popusti vaše neke probleme iz prikrajka, ovdje se jasno zna o čemu se priča... nemoj sebi nervozu stvarat ;)

Doći ću u Živinice sada namjerno da snimam Repine vožnje, pa da mogu onda i slikom i videom potkovat sve ovo po čemu Goca pljuje, i da mu javno ovdje pokažem i dokažem da Repin auto ide dobro, što sam već vidio prije par dana. Naravno idem u Živinice i zbog Opel teama BiH, idemo kafu popit zajedno i Gogo će se malo takmičiti i eto ga ;)

Vidi ovo caca ja nikad nisam nesto protiv repe pisao momak mi je drag i sve to al sto se njegaovog auta tice goca je u vecini stvari upravu...
Po meni mjenjac ce mu nakon nekoliko puknut jer nije balansiro poluosovine i zamisli kolike su vibracije na velikim brzinama, crijeva od turba do ic-a i dalje nemogu bit gumena(vazda ce pucat),mapiranje-kako on moze sam ga radit( srdan, mitja pa bolan oni rade xxx godina pa nalete na probleme i zamisle se kako da rjese)a repo nakon sat ispred laptopa sam ce radit i jos neznam milion tih nekih stvari sto sam cito al nemogu se sjetiti sada nije uradeno najbolje.A sam repo pise ja najbrzi ja ovo ja ono pa bolan nakon toliko neuspjeha moja baba ce ga ismijavat....
Gocu prozivate svi koliko njegovo auto ide i to a niko se nezna sjetit da je goca jedan od rijetkih ljudi on i mozda njih 5 unazad par godina vozili 14, brzih klasa u bih nije bilo primjerice ja sam tada vozio 17....
Niko od vas nezna da je doticni gosp. Gerh nasilu htio preuzet street race scenu i da zato vercina vozaca a prvi ja bojkotira taj kup koji svi vi toliko obozavate.....

CoL3-99 je napisao(la):
goca,kad ces u Cro da se prijavis na race...


Kad ces ti u mostaru na race doc.... Kad ces JEDNU TRKU ODVOZIT....

black_devil je napisao(la):
Goca najaciii sii, al ipak ti je bolje da poslusas Nodia....:D:D:D:D:D

Reci miii ide li tvoje auto makar 16s Goca??:icon_biggrin:

A tvoje????????
 
Član
Mrvica, sve to stoji... sve je to tako divno krasno... ali de ti sada reci nama što dotični Goca ne uradi tvog kadetta kad je toliki znalac... ???

Repo se trudi, uči... sastavlja... lomi, popravlja... Nemože preko noći doći do onog što on želi, to je logično... ali nekad će doći do tog... to je njegov auto za svaki dan, sebi ga sastavlja. Sebi lomi mnoge stvari na tom autu, i to ga košta svaki put dosta novca... on jednostavno hoće da sam sastavi taj auto i izgleda da ga ne interesuju finansijske posljedice koje ga prate nakon kvarova... to je njegov izbor, naravno da da je neko ko je prije to radio mogao sve sastavit i da se troškovi smanje... ali on to tako neće. Nekad će se njegov rezultat vidjet sigurno.

A to dali Gocino auto ide 14 ili 17s, nije bitno uopšte... čovjek je u organizaciji, nije u rangu trkača koliko sam skontao i to je ok, njegov auto je za njegove privatne potrebe i nije uopšte bitno koliko ide, ide dovoljno da njemu zadovoljava potrebe, i to je ok. Ali nikome nije jasno što ovoliko sere i pljuje ljude koji voze, ako već to radi onda neka se dokaže u tom rangu i bude bolji od njih. Pokazao se kao vaš član koji ste organizatori utrka na 402metra i organizujete dobro, to ok.

Prigovara Geri koji radi isti posao kao i Goca, i to je ok jer nije zadovoljan onim što radi taj Gera na istom planu kao i Goca... i to mogu shvatit. Ali me živcira i smeta mi, ne samo meni, to što pljuje učesnike.
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
goca,kad ces u Cro da se prijavis na race...
Rece ovaj momak
pozdrav svima,ovdje sam na forumu vec neko vrijeme,pa je vrijeme da se predstavim,marko iz mostara,imam 17 god.,jos nisam polozio,ponekad vozam po naselju jettu mk2 od roditelja,nemam polozeno ali evo unaprijed ucim od vas

antrax je napisao(la):
Mrvica, sve to stoji... sve je to tako divno krasno... ali de ti sada reci nama što dotični Goca ne uradi tvog kadetta kad je toliki znalac... ???

Repo se trudi, uči... sastavlja... lomi, popravlja... Nemože preko noći doći do onog što on želi, to je logično... ali nekad će doći do tog... to je njegov auto za svaki dan, sebi ga sastavlja. Sebi lomi mnoge stvari na tom autu, i to ga košta svaki put dosta novca... on jednostavno hoće da sam sastavi taj auto i izgleda da ga ne interesuju finansijske posljedice koje ga prate nakon kvarova... to je njegov izbor, naravno da da je neko ko je prije to radio mogao sve sastavit i da se troškovi smanje... ali on to tako neće. Nekad će se njegov rezultat vidjet sigurno.

A to dali Gocino auto ide 14 ili 17s, nije bitno uopšte... čovjek je u organizaciji, nije u rangu trkača koliko sam skontao i to je ok, njegov auto je za njegove privatne potrebe i nije uopšte bitno koliko ide, ide dovoljno da njemu zadovoljava potrebe, i to je ok. Ali nikome nije jasno što ovoliko sere i pljuje ljude koji voze, ako već to radi onda neka se dokaže u tom rangu i bude bolji od njih. Pokazao se kao vaš član koji ste organizatori utrka na 402metra i organizujete dobro, to ok.

Prigovara Geri koji radi isti posao kao i Goca, i to je ok jer nije zadovoljan onim što radi taj Gera na istom planu kao i Goca... i to mogu shvatit. Ali me živcira i smeta mi, ne samo meni, to što pljuje učesnike.

Ajmo redom sto ce goca radit moje auto.... Meni goca pomaze i vjeruj mi da on zna vise nego ja..... Al isto tako ja ocu da sam ja taj koji je sastavio auto ili bar vecinu.Ko od vas zna koliko je puta meni nesto puklo na autu al sutim i idem dalje..
Ti si prvi reko da je moje auto tamo gdje jest... Tamo je jer mi nema ko grane napravit kako treba ovde.....
Al nema veze.... Kome sam se ja ovde hvalio da stavljam kovano u motor, da stavljam gt30, da cu ga u zg na mapiranje vodit, a ne ko repo ja ovo ja ono 'cekam bastu cekam hotu meni na race dode i kaze citiram njega Ja najbrzi, gregor drugi ti tek onda pa kad nesto sasere ljudi koji su to cuju hakaju ga a on zrtva....
Goca se zajebaje na forumu a vi se ko saucesce primate a ovaj forum je takav da ti sada napisi da je goca ekstra da bi pola ovih ovde napisalo jes tako je, ekstra momak i to.....
A sada evo da ja kazem (nek se dina ne naljuti jer je u organizaciji kod gere i mislim da je jedina na forumu pa nju imenujem) da gera nikada nece biti konkurencija nikome u bih bar sto se tice street race. Ima veze i non stop kajla drugim ljudima koji se trude da naprave neku trku. Nek se zapita kako s onakvom ogradom, svojom mjernom sluzbom i toliko para za organiziranje eventa privuce 23 AUTOMOBILA od kojih on sigurno placa 10..... Nije sigurno radi misljenja pojedinca nego vecine... I drug izvini al ti nisi ni pomisljao na sr scenu kad je on zaradio prvi minus sto se tice trka i kad ga je vecina vozaca iz bh odjebala....
Pozz
 
Član
Mrvica je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

Ako mislis da je ovo on pravio, onda nemam komentara...ovo je djelo onih sajsigovaca manijaka...ne brini se ti, njegov se rezultat hladi u "frizideru od ZBIM-a"...mislim da ce pojedinci znati na sta aludiram :D


Sada ti najozbiljnije kazem jos jedan takav sajsiga i to posisat ces ga i to pravo..... Da se razumijemo i nek me baniraju i sve al ja stojim iza svojih rijeci jel ti jasno.....
A frizider od zbima ako se ikad nade ja cu se osobno potrudit da ga ti cijelog pojedes do zadnjeg dijela jer je AK HERCEGOVINA KUPIO NOVI I VRATIO VLASNIKU luzeru jedan.....

ma nema mrvice jeste zajebani pravo samo druge znate ismijavati..steta sto je repo bolji od svih vas pa neznate sta ce te od muke...pozdrav
 
Član
xzone je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

Ako mislis da je ovo on pravio, onda nemam komentara...ovo je djelo onih sajsigovaca manijaka...ne brini se ti, njegov se rezultat hladi u "frizideru od ZBIM-a"...mislim da ce pojedinci znati na sta aludiram :D


Sada ti najozbiljnije kazem jos jedan takav sajsiga i to posisat ces ga i to pravo..... Da se razumijemo i nek me baniraju i sve al ja stojim iza svojih rijeci jel ti jasno.....
A frizider od zbima ako se ikad nade ja cu se osobno potrudit da ga ti cijelog pojedes do zadnjeg dijela jer je AK HERCEGOVINA KUPIO NOVI I VRATIO VLASNIKU luzeru jedan.....

ma nema mrvice jeste zajebani pravo samo druge znate ismijavati..steta sto je repo bolji od svih vas pa neznate sta ce te od muke...pozdrav


Vidi ovo kretenu procitaj post koji su quota-o pa mi reci ko je tu ismijao repu. . . Nekad je bolje sutit ako vec neznas o cemu se radi.... A sada aj mi pojasni zasto je to repo bolji od mene,tebe, petog desetog
 
Član
Mrvica je napisao(la):
xzone je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

Ako mislis da je ovo on pravio, onda nemam komentara...ovo je djelo onih sajsigovaca manijaka...ne brini se ti, njegov se rezultat hladi u "frizideru od ZBIM-a"...mislim da ce pojedinci znati na sta aludiram :D


Sada ti najozbiljnije kazem jos jedan takav sajsiga i to posisat ces ga i to pravo..... Da se razumijemo i nek me baniraju i sve al ja stojim iza svojih rijeci jel ti jasno.....
A frizider od zbima ako se ikad nade ja cu se osobno potrudit da ga ti cijelog pojedes do zadnjeg dijela jer je AK HERCEGOVINA KUPIO NOVI I VRATIO VLASNIKU luzeru jedan.....

ma nema mrvice jeste zajebani pravo samo druge znate ismijavati..steta sto je repo bolji od svih vas pa neznate sta ce te od muke...pozdrav


Vidi ovo beduinu procitaj post koji su quota-o pa mi reci ko je tu ismijao repu. . . Nekad je bolje sutit ako vec neznas o cemu se radi.... A sada aj mi pojasni zasto je to repo bolji od mene,tebe, petog desetog

cuj beduinu haha smijesan si a bolji je jer on neprica o vama i jer ce vas dernuti sve..on suti i radi a ne ko gocas6 nema vremena da se odvoji od tastature vjerovatno slaze kakav projekat na mosta wantedu..protiv tebe niti goces6 i ostalih nemam nista protiv stim da je goca levat kojeg niko nevoli ovdje i koji nikad nista nije pokazivo a prica o tudjim uspjesima
 
Član
antrax je napisao(la):
Mrvica, sve to stoji... sve je to tako divno krasno... ali de ti sada reci nama što dotični Goca ne uradi tvog kadetta kad je toliki znalac... ???

Repo se trudi, uči... sastavlja... lomi, popravlja... Nemože preko noći doći do onog što on želi, to je logično... ali nekad će doći do tog... to je njegov auto za svaki dan, sebi ga sastavlja. Sebi lomi mnoge stvari na tom autu, i to ga košta svaki put dosta novca... on jednostavno hoće da sam sastavi taj auto i izgleda da ga ne interesuju finansijske posljedice koje ga prate nakon kvarova... to je njegov izbor, naravno da da je neko ko je prije to radio mogao sve sastavit i da se troškovi smanje... ali on to tako neće. Nekad će se njegov rezultat vidjet sigurno.

A to dali Gocino auto ide 14 ili 17s, nije bitno uopšte... čovjek je u organizaciji, nije u rangu trkača koliko sam skontao i to je ok, njegov auto je za njegove privatne potrebe i nije uopšte bitno koliko ide, ide dovoljno da njemu zadovoljava potrebe, i to je ok. Ali nikome nije jasno što ovoliko sere i pljuje ljude koji voze, ako već to radi onda neka se dokaže u tom rangu i bude bolji od njih. Pokazao se kao vaš član koji ste organizatori utrka na 402metra i organizujete dobro, to ok.

Prigovara Geri koji radi isti posao kao i Goca, i to je ok jer nije zadovoljan onim što radi taj Gera na istom planu kao i Goca... i to mogu shvatit. Ali me živcira i smeta mi, ne samo meni, to što pljuje učesnike.

xzone je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
xzone je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

Ako mislis da je ovo on pravio, onda nemam komentara...ovo je djelo onih sajsigovaca manijaka...ne brini se ti, njegov se rezultat hladi u "frizideru od ZBIM-a"...mislim da ce pojedinci znati na sta aludiram :D


Sada ti najozbiljnije kazem jos jedan takav sajsiga i to posisat ces ga i to pravo..... Da se razumijemo i nek me baniraju i sve al ja stojim iza svojih rijeci jel ti jasno.....
A frizider od zbima ako se ikad nade ja cu se osobno potrudit da ga ti cijelog pojedes do zadnjeg dijela jer je AK HERCEGOVINA KUPIO NOVI I VRATIO VLASNIKU luzeru jedan.....

ma nema mrvice jeste zajebani pravo samo druge znate ismijavati..steta sto je repo bolji od svih vas pa neznate sta ce te od muke...pozdrav


Vidi ovo beduinu procitaj post koji su quota-o pa mi reci ko je tu ismijao repu. . . Nekad je bolje sutit ako vec neznas o cemu se radi.... A sada aj mi pojasni zasto je to repo bolji od mene,tebe, petog desetog

cuj beduinu haha smijesan si a bolji je jer on neprica o vama i jer ce vas dernuti sve..on suti i radi a ne ko gocas6 nema vremena da se odvoji od tastature vjerovatno slaze kakav projekat na mosta wantedu..protiv tebe niti goces6 i ostalih nemam nista protiv stim da je goca levat kojeg niko nevoli ovdje i koji nikad nista nije pokazivo a prica o tudjim uspjesima

Hahaha evo još jednog glupana... Pa ovdje je čitava kolekcija :lol: ovo je previše čak i za ovaj forum :lol: samo vi raspravljajte odoh ja upaliti svog golfa dizela od ćaće i vozat se po gradu (upalit ću plave diode na brisačima samo nek znate) :lol:....

Pozz :lol:
 
Član
Mrvica opet tebi pišem da ne citiram onolike poruke... Nikad ja nisam rekao da je Goca loš momak, jer ga ne poznajem... Ali se loše postavio i loše izrazio na forumu, na osnovu čega i sudimo mi svi koji ga ne poznajemo lično... Jednostavno ti kažem što ti ne slaže on auto iz tog razloga što ste naveli da je vozio 14 klasu kad si ti 17, i kažeš eto opet da je bolji majstor od tebe... svaka čast, nek to pokaže ako već hoće... a ne da šuti i pljuje Repu koji slaže svoje auto, a to što je do sada složio ima rezultat bolji od vašeg... Možda neće imati, ne kažem to, ali ono do sada što je napravio je puno bolje od bilo koga dosad prikazanog... Ako sve bude ok poslije njegovog sadašnjeg mapiranja, sigurno mu neće biti ravnog na 402m, naravno bimoto će biti ispred njega, i niko više.

Tvrdio si gore u postu iznad i da če polomit mjenjač zbog poluosovina koje nisu dobro izbalansirane, i da će mu popucati cijevi od turba do ic... neznam kako tako tvrdite unaprijed za nešto što neznate jel' momak popravio... ali nema veze, bilo kako bilo vidjet će mo kad pođe vozit utrke.

Što se tiče tog Gere, neću da nos guram tamo gdje neznam kako stvari stoje... čuo sam dosta lošeg o njemu, ali na mene se to nije nikad odrazilo i prema tome me ne interesuje jel' organizuje Gera, vi, ili neko treći... dođem i na njegove utrke i na vaše, naravno što sam vidio vaša je organizacija puno bolja i svaka čast na tome.
 
Član
Kazu, o kome se cesto prica, nesta je i uspio. Dakle Repo:cool::cool::cool:, mnogima nije svejedno sta si uspio slozit;)...
 
Član
antrax je napisao(la):
Mrvica opet tebi pišem da ne citiram onolike poruke... Nikad ja nisam rekao da je Goca loš momak, jer ga ne poznajem... Ali se loše postavio i loše izrazio na forumu, na osnovu čega i sudimo mi svi koji ga ne poznajemo lično... Jednostavno ti kažem što ti ne slaže on auto iz tog razloga što ste naveli da je vozio 14 klasu kad si ti 17, i kažeš eto opet da je bolji majstor od tebe... svaka čast, nek to pokaže ako već hoće... a ne da šuti i pljuje Repu koji slaže svoje auto, a to što je do sada složio ima rezultat bolji od vašeg... Možda neće imati, ne kažem to, ali ono do sada što je napravio je puno bolje od bilo koga dosad prikazanog... Ako sve bude ok poslije njegovog sadašnjeg mapiranja, sigurno mu neće biti ravnog na 402m, naravno bimoto će biti ispred njega, i niko više.

Tvrdio si gore u postu iznad i da če polomit mjenjač zbog poluosovina koje nisu dobro izbalansirane, i da će mu popucati cijevi od turba do ic... neznam kako tako tvrdite unaprijed za nešto što neznate jel' momak popravio... ali nema veze, bilo kako bilo vidjet će mo kad pođe vozit utrke.

Što se tiče tog Gere, neću da nos guram tamo gdje neznam kako stvari stoje... čuo sam dosta lošeg o njemu, ali na mene se to nije nikad odrazilo i prema tome me ne interesuje jel' organizuje Gera, vi, ili neko treći... dođem i na njegove utrke i na vaše, naravno što sam vidio vaša je organizacija puno bolja i svaka čast na tome.

Gledaj ovo....
Ja tvrdim da njegovo auto treba bolje da ide. . . Nema bolji rezultat od mene jer ja kadeta vozim tek od prosle godine i napravio sam 12.7 a repo je sa novim motorom najbolje do sada isao 13.5....ali to nije bitno... De mi rec prosle godine u mostaru sto je repo izgubio kada je vozio protiv emira. Recu ti ja. Puklo mu je gumeno crijevo od turba i dalje znas.... Za poluosovine ajmo ovako zavario je dvije poluosovine od 2 razlicita auta... Ko mu je vario neznam al da ih zavari da budu balansirane nema nikakve sanse.... Ja, goca i jos neki momci sobzirom da nam je zao da mu pukne govorimo mu repo otidi balansiraj te j....ne poluosovine da nebi vibracije prenio u mjenjac i da se isti nebi sasuo ko biza... Nevidim sta smo to mi tu repu napali.....
Dalje ako te nesto zanima predi na pm jer vidis da djeca tipa xzone zele da se pusu i prave vazni i svadaju dok se skrivaju iza kompijutera.....

Pozz
 
Član
Mrvica je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Mrvica opet tebi pišem da ne citiram onolike poruke... Nikad ja nisam rekao da je Goca loš momak, jer ga ne poznajem... Ali se loše postavio i loše izrazio na forumu, na osnovu čega i sudimo mi svi koji ga ne poznajemo lično... Jednostavno ti kažem što ti ne slaže on auto iz tog razloga što ste naveli da je vozio 14 klasu kad si ti 17, i kažeš eto opet da je bolji majstor od tebe... svaka čast, nek to pokaže ako već hoće... a ne da šuti i pljuje Repu koji slaže svoje auto, a to što je do sada složio ima rezultat bolji od vašeg... Možda neće imati, ne kažem to, ali ono do sada što je napravio je puno bolje od bilo koga dosad prikazanog... Ako sve bude ok poslije njegovog sadašnjeg mapiranja, sigurno mu neće biti ravnog na 402m, naravno bimoto će biti ispred njega, i niko više.

Tvrdio si gore u postu iznad i da če polomit mjenjač zbog poluosovina koje nisu dobro izbalansirane, i da će mu popucati cijevi od turba do ic... neznam kako tako tvrdite unaprijed za nešto što neznate jel' momak popravio... ali nema veze, bilo kako bilo vidjet će mo kad pođe vozit utrke.

Što se tiče tog Gere, neću da nos guram tamo gdje neznam kako stvari stoje... čuo sam dosta lošeg o njemu, ali na mene se to nije nikad odrazilo i prema tome me ne interesuje jel' organizuje Gera, vi, ili neko treći... dođem i na njegove utrke i na vaše, naravno što sam vidio vaša je organizacija puno bolja i svaka čast na tome.

Gledaj ovo....
Ja tvrdim da njegovo auto treba bolje da ide. . . Nema bolji rezultat od mene jer ja kadeta vozim tek od prosle godine i napravio sam 12.7 a repo je sa novim motorom najbolje do sada isao 13.5....ali to nije bitno... De mi rec prosle godine u mostaru sto je repo izgubio kada je vozio protiv emira. Recu ti ja. Puklo mu je gumeno crijevo od turba i dalje znas.... Za poluosovine ajmo ovako zavario je dvije poluosovine od 2 razlicita auta... Ko mu je vario neznam al da ih zavari da budu balansirane nema nikakve sanse.... Ja, goca i jos neki momci sobzirom da nam je zao da mu pukne govorimo mu repo otidi balansiraj te j....ne poluosovine da nebi vibracije prenio u mjenjac i da se isti nebi sasuo ko biza... Nevidim sta smo to mi tu repu napali.....
Dalje ako te nesto zanima predi na pm jer vidis da djeca tipa xzone zele da se pusu i prave vazni i svadaju dok se skrivaju iza kompijutera.....

Pozz

Opet ponavljaš od maloprije... znam ja sve kako i šta je kod njega sastavljeno... Znam i šta mu je sve popucalo par puta kad je izašao na street race... ali odkud znate da to sve nije sada popravio i posložio kako treba ?

I nebitno je vrijeme koje pravite i ti i on više... jer ja sve najbolje želim svakome od vas koji slažete ovakva auta... i dođem da pogledam utrke zbog vas koji idete dosta brzo, ne dođem et onak'o da prošetam pistom da vidim jel' pista gdje je i prije bila... Ne igra ovdje ulogu nikakvu vrijeme niti auto, bezveze rasplamsavate sada ko je šta kako složio i koliko ide auto... ovdje ulogu igra karakter jednog normalnog čovjeka... a to što Goca pljuje Repu zbog njegovog auta mi smeta, i da pljuje neko drugi bilo koga bez razloga bi mi smetalo... a to što Goca pljuje baš Repu je zbog golfa naravno, zna Goca dobro kakvi će rezultati biti kad se golf posloži kako treba i to ga boli što on nemože slično.

pozz.
 
Član
Ovo se fakat svelo na prepucavanje... svi ste se do neki dan grlili i medjusobno hvalili... Sto jednostavno ne ostavite pricu do poslije race-a, pa onda pucajte pa faktama.. May the best win..
 
Član
usb-memory-lock-2.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top