NAJSMIJEŠNIJI CLIP IKAD

NAJSMIJEŠNIJI CLIP IKAD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Daj saberite se malo.
Pa ljudi moji ko zna Repu zna da on nije u stanju sastavit ni igračku iz kinder jajeta.
To što vi padate na njegove fore da je nešto napravio i sastavio to je već vaš problem.
Vjerujte mi srce mi ko kuća bilo kad je tip odvezao 12.8 u Mostaru ( mada ni tada ne bi vozio da ga Joško nije natjerao).
Rekoh ajde i u nas u Mostaru jedno drama brzo auto.
Al ovo što je on poslje napravio nije normalno.
Ja mislim da je ovim clipom sve pokazao.
Čuj Repo-king of balkan.:cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ja niti poznam Repu, niti Bastu... jedino koga poznajem od vlasnika tih bržih automobila je upravo vaš član Mrvica ili ti ga Maverick... i naravno sve pohvale za momka, prva je liga.

Jednostavno me ne interesuju ti ljudi kako i šta rade, jednostavno me interesuje ako ikad sa njima kafu pio u životu da ti ljudi budu ok i fer kao ljudi, a auta njihova ni najmanje me ne interesuju... Za repu kažem da ne blatiš momka iz onoga što sam vidio kako auto ide, a ide i to predobro sada...

Isto tako treba podržat Bastu i njemu slične sve vozače u državi, jednostavno ti momci nas predstavljaju u svijetlu najbržih iz naše zemlje... i treba im kapu skidat svaki put kad ih vidimo. Tako isto Repin golf ide dobro, i čovjeku treba ako ništa moralna podrška i slično... Ima nas dosta koji možemo učestvovati na street raceu, ali ja više volim gledat i divit se njima kad voze 13 i manje sekundi, već da ja stanem i vozim 16 klasu... mene to ne vuče mnogo da se utrkujem po tim manifestacijama, kad za to imam potrebu odem sam, po sata se iživim i to je to.

Opet ponavljam, vidimo se u hladu uz pivo i roštilj ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
tko se zadnji smije,najsladje se smije:icon_smile:

Tako je.

Ja ću lično gledat da dođem u Živinice ako bude ikako mogao zbog hebenog ispita, samo da ispratim kolegu iz teama, i Repu naravno... Auto nije da ide, auto leti...

Goca, ko je snimio ovaj klip snimio je... nebitno. Ti opet istu politiku kao i prije vodiš... Nemam ništa protiv bilo koga, ali jednostavno što se tiče ovih provokacija oko auta što radiš, mogu ti kontrirat duplom mjerom... jednostavno NEĆU, i ne želim... jer svak ima svoje probleme i sam ih treba rješiti.

Evo ti jedan bezveze primjer, znaš da je Repo sam složio svog golfa i golf ide dosta dobro... a ti kao majstor (pisanja na forumu) i tvoje kolege (vas 20) iz tvog boksa niste uspjeli ništa složit na kraju iz Dadinog kadetta, pa je kadett sada gdje jest... zbog specijalaca naravno.

Veliki pozdrav za sve, vidimo se u hladu uz pivo i roštilj, tu možemo da vodimo razgovore za malu djecu, na forumu ne ;)


NIsam bio tu par dana.......
Prvo da tebi odgovorim a onda cu tiboru par glagola da dodam.....
I da svima bude jasno autor klipa je repin kolega davor znaci on i repo su snimali a ne neko od ekipe vamo da ismijava repu... Klip sam ja nasao na youtube i reko goci on ga stavio...
 
Legend
antrax je napisao(la):
Isto tako treba podržat Bastu i njemu slične sve vozače u državi, jednostavno ti momci nas predstavljaju u svijetlu najbržih iz naše zemlje... i treba im kapu skidat svaki put kad ih vidimo. Tako isto Repin golf ide dobro, i čovjeku treba ako ništa moralna podrška i slično... Ima nas dosta koji možemo učestvovati na street raceu, ali ja više volim gledat i divit se njima kad voze 13 i manje sekundi, već da ja stanem i vozim 16 klasu... mene to ne vuče mnogo da se utrkujem po tim manifestacijama, kad za to imam potrebu odem sam, po sata se iživim i to je to.

Opet ponavljam, vidimo se u hladu uz pivo i roštilj ;)
e moj drug, to odavno nije tako, nego ako je neko brzi, sjebi ga i ocrni do jaja, reci masi da je kloc, izbaci svoju flustraciju vani i bit ces cool..
ja ne znam zasto uopste komentarisete nesto, fakat bih postovao da dodje jedan Basta, Srdjan ili neko tko se stvarno razumije u auta, i iza koga stoji pregrst dobrih rezultata, ali ovi tastatura znalci.. treba sve snjurom od usisivaca :lol:

GocaS6 je napisao(la):
Jest samo još da zna šta priča, ne poznaje nikoga a sve zna :lol::lol:

jel ti to nestalo argumenata ?
 
Član
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

Ako mislis da je ovo on pravio, onda nemam komentara...ovo je djelo onih sajsigovaca manijaka...ne brini se ti, njegov se rezultat hladi u "frizideru od ZBIM-a"...mislim da ce pojedinci znati na sta aludiram :D


Sada ti najozbiljnije kazem jos jedan takav sajsiga i to posisat ces ga i to pravo..... Da se razumijemo i nek me baniraju i sve al ja stojim iza svojih rijeci jel ti jasno.....
A frizider od zbima ako se ikad nade ja cu se osobno potrudit da ga ti cijelog pojedes do zadnjeg dijela jer je AK HERCEGOVINA KUPIO NOVI I VRATIO VLASNIKU luzeru jedan.....
 
Goca najaciii sii, al ipak ti je bolje da poslusas Nodia....:D:D:D:D:D

Reci miii ide li tvoje auto makar 16s Goca??:icon_biggrin:
 
Član
Mrvica je napisao(la):
antrax je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
tko se zadnji smije,najsladje se smije:icon_smile:

Tako je.

Ja ću lično gledat da dođem u Živinice ako bude ikako mogao zbog hebenog ispita, samo da ispratim kolegu iz teama, i Repu naravno... Auto nije da ide, auto leti...

Goca, ko je snimio ovaj klip snimio je... nebitno. Ti opet istu politiku kao i prije vodiš... Nemam ništa protiv bilo koga, ali jednostavno što se tiče ovih provokacija oko auta što radiš, mogu ti kontrirat duplom mjerom... jednostavno NEĆU, i ne želim... jer svak ima svoje probleme i sam ih treba rješiti.

Evo ti jedan bezveze primjer, znaš da je Repo sam složio svog golfa i golf ide dosta dobro... a ti kao majstor (pisanja na forumu) i tvoje kolege (vas 20) iz tvog boksa niste uspjeli ništa složit na kraju iz Dadinog kadetta, pa je kadett sada gdje jest... zbog specijalaca naravno.

Veliki pozdrav za sve, vidimo se u hladu uz pivo i roštilj, tu možemo da vodimo razgovore za malu djecu, na forumu ne ;)


NIsam bio tu par dana.......
Prvo da tebi odgovorim.....
I da svima bude jasno autor klipa je repin kolega davor znaci on i repo su snimali a ne neko od ekipe vamo da ismijava repu... Klip sam ja nasao na youtube i reko goci on ga stavio...

Nisam ja ništa rekao ko je autor klipa, nebitno je to skroz... Barem ti znaš da nije fino ismijavat nekog i njegov rad i trud. I ti sam znaš kako je radit jedno auto da bude super brzo kao što ih ima par u državi, pa ti je jasno sigurno to kako nekad krene po zlu i ni naopako neće da bude onako kako bi trebalo... treba vremena i živaca da se sve to upakuje kako treba da funkcioniše. Tebi svaka čast, radiš, šutiš, voziš, družiš se... desetka čista.

Meni nisu jasni likovi poput Goce, samo sere... pa onda opet sere... pa sere onda još više... živcira me lik, sigurno ih ima još što im to ide na živce, nisam jedini.

.nOKe: Najlakše je pisat i pisat po forumu, pljuvat tuđi rad... i to rade oni baš kao što je Goca, jer nemaju pametnijeg posla a ni argumenata zbog čega to rade... Zapitat se trebamo što to ne rade ljudi koje si gore naveo Srđan, Basta i slični njima koji iza sebe imaju djela i rezultate koji su dovoljni da im damo za pravo da kažu šta hoće. To su prije svega ljudi, pa onda majstori i slično...

Tibore popusti vaše neke probleme iz prikrajka, ovdje se jasno zna o čemu se priča... nemoj sebi nervozu stvarat ;)

Doći ću u Živinice sada namjerno da snimam Repine vožnje, pa da mogu onda i slikom i videom potkovat sve ovo po čemu Goca pljuje, i da mu javno ovdje pokažem i dokažem da Repin auto ide dobro, što sam već vidio prije par dana. Naravno idem u Živinice i zbog Opel teama BiH, idemo kafu popit zajedno i Gogo će se malo takmičiti i eto ga ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top