NAJSMIJEŠNIJI CLIP IKAD

NAJSMIJEŠNIJI CLIP IKAD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?
 
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

mi smo dovoljno poznati netrebaju nam klipovi a ovo je nečiji tuđih ruku djelo sumnjam da je repo pao na ovaj nivo da sam sebi pravi klipove jes aha
 
Član
dadao_style je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

mi smo dovoljno poznati netrebaju nam klipovi a ovo je nečiji tuđih ruku djelo sumnjam da je repo pao na ovaj nivo da sam sebi pravi klipove jes aha

Ma jeste vi poznati daleko od toga :D jok eto ja sam mu klipove pravio :lol:
 
Legend
ne razumijem zasto je ovaj clip toliko smjesan ?
sta smo mi glupi, il nismo u toku da skontamo nesto sto ne vidimo ?
interna sala, zajebancija ili pak ismijavanje nekog ?
da je ovo repo pravio, glupost.. pa nebi covjek sam sebe ismijavao..

bas cinicno, nema sta..
 
Član
joj kako bi volio da ovaj covjek obori neki rekord i da vas otrese ko sline da vise prestanete srat po onome sto on radi
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

Ako mislis da je ovo on pravio, onda nemam komentara...ovo je djelo onih sajsigovaca manijaka...ne brini se ti, njegov se rezultat hladi u "frizideru od ZBIM-a"...mislim da ce pojedinci znati na sta aludiram :D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
tko se zadnji smije,najsladje se smije:icon_smile:

Tako je.

Ja ću lično gledat da dođem u Živinice ako bude ikako mogao zbog hebenog ispita, samo da ispratim kolegu iz teama, i Repu naravno... Auto nije da ide, auto leti...

Goca, ko je snimio ovaj klip snimio je... nebitno. Ti opet istu politiku kao i prije vodiš... Nemam ništa protiv bilo koga, ali jednostavno što se tiče ovih provokacija oko auta što radiš, mogu ti kontrirat duplom mjerom... jednostavno NEĆU, i ne želim... jer svak ima svoje probleme i sam ih treba rješiti.

Evo ti jedan bezveze primjer, znaš da je Repo sam složio svog golfa i golf ide dosta dobro... a ti kao majstor (pisanja na forumu) i tvoje kolege (vas 20) iz tvog boksa niste uspjeli ništa složit na kraju iz Dadinog kadetta, pa je kadett sada gdje jest... zbog specijalaca naravno.

Veliki pozdrav za sve, vidimo se u hladu uz pivo i roštilj, tu možemo da vodimo razgovore za malu djecu, na forumu ne ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ne razumijem zasto je ovaj clip toliko smjesan ?
sta smo mi glupi, il nismo u toku da skontamo nesto sto ne vidimo ?
interna sala, zajebancija ili pak ismijavanje nekog ?
da je ovo repo pravio, glupost.. pa nebi covjek sam sebe ismijavao..

bas cinicno, nema sta..

Pa sad ako ti ne možeš da skontaš ili ne vidiš nemoj se čuditi onome što ne razumiješ znaš kakvim te to onda čini...

tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma samo cu reci, tuzno ej kad se drugarstvo svede na ismijavanje, pa makar bilo preko foruma...:icon_rolleyes:

Nitko njega ne ismijava nego on sam sebe. Reci ti meni Tibore kad ćeš ti sebi snimiti jedan ovakav promotivni clip :D?

Ako mislis da je ovo on pravio, onda nemam komentara...ovo je djelo onih sajsigovaca manijaka...ne brini se ti, njegov se rezultat hladi u "frizideru od ZBIM-a"...mislim da ce pojedinci znati na sta aludiram :D

Znaš šta je tu najsmiješnije... Svi ste se vi javili u Repinu obranu a Repe nigdje da kaže "nisam ja to pravio" a vi samo nagađate da nije... Znaš kako kažu "pretpostavka je majka svih zajeba"...

Šta Repo hladi i gdje ne bih znao a ako hladi išta u tom frižideru mogao bi imati grdnih problema samo nemoj da bude da je od tebe krenula ta info ;)...

antrax je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
tko se zadnji smije,najsladje se smije:icon_smile:


Evo ti jedan bezveze primjer, znaš da je Repo sam složio svog golfa i golf ide dosta dobro... a ti kao majstor (pisanja na forumu) i tvoje kolege (vas 20) iz tvog boksa niste uspjeli ništa složit na kraju iz Dadinog kadetta, pa je kadett sada gdje jest... zbog specijalaca naravno.

Oprosti ti izgleda znaš nešto više od mene, hoćeš mi pojasniti gdje je to Kadett sada :icon_smile:?? I ko su ti specijalci :lol:?

Problem Repinog Golfa je baš to što ga je on počeo sam slagati, on je počeo nešto brčkati po ECU, mapirati pa mu se turbo za tvoju info prosuo ko riža :icon_eek:...

I ja bih volio da odvozi nešto pošteno vjeruj mi, možda i hoće jedne godine ali ovo sve više prerasta iz komedije u tragediju :icon_eek:...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top