najjaci auto koji ste vozili?

najjaci auto koji ste vozili?

Član
Evo naumpade mi da postavim ovakvu temu jer kad god pocne neka rasprava spominju se stvari kao: sta ti znas nisi vozio auto jace od 100KS i sl.Hajde da vidimo iskreno :cool::cool:
 
Početnik
RE: ko je od clanova vozio auto od preko 120KS

imao ja KR-a nekoliko mjeseci, znaci auto sa preko 130 konja, al bio mlad i neiskusan, puno mi bilo i 40 konja, tako da nije dugo trajala ova zaebancija :D
 
Član
RE: ko je od clanova vozio auto od preko 120KS

170ks tvornickih vec....dosadilo :)
najjace sta sam vozio M5 e39 400ks

sa 170 ks svaki dan na posao tamo vamo levo desno :)
 
Član
RE: ko je od clanova vozio auto od preko 120KS

vozio od tetka mercedes slk 230 kompresor 190 konja najjace do sad,vozao sam dosta vozilo do iznad 100ks
 
Član
RE: ko je od clanova vozio auto od preko 120KS

misim nisam imao auto preko 100hp ali sam vozio audi s3 265hp konja...i jos nekoliko auta preko 100hp...mislim nije to mjerilo vozaca na sve se lako navikne covjek je inteligentna zivotinja:)
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Evo malo sam edit temu bolje je ovako:cool:
Najjace auto koji sam ja vozio je Golf 5 TDI i to kad sam polagao ne znam koliko je jak.Ostalo sve ispod 100KS :icon_biggrin:
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

nisam imao auto preko 100KS , al vozio sam bmw 528i , 2800 ccm3 sigurno ima preko 150 ks , takodjer vozio audi a4 1.8 T


et moja iskustva
 
Član
RE: ko je od clanova vozio auto od preko 120KS

AnDel je napisao(la):
misim nisam imao auto preko 100hp ali sam vozio audi s3 265hp konja...i jos nekoliko auta preko 100hp...mislim nije to mjerilo vozaca na sve se lako navikne covjek je inteligentna zivotinja:)

Nisam ni mislio da uzimamo kao mjerilo, interesuje me zbog drugih stvari :cool: a mislim da i ostale clanove interesuje jer se cesto prepiru oko toga;)
 
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

audi a4 2.5 tdi quattro negdje oko 170- 180 konja, neznam tacno, i volvo s60 d5 isto oko 170-180 konja. i nisu neke velike cifre, ali za mojih 105ks to je jako veliko
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Vozio VW Sharana 2.8 v6 2002godina ja mislim oko 200ks ili nesto malo preko..:cool:
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Honda Civic 2007 2.2 turbo diesel 145 ks i Lancia HF turbo 1990 140 ks ;)
 
Član
RE: ko je od clanova vozio auto od preko 120KS

_vwfan_ je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
misim nisam imao auto preko 100hp ali sam vozio audi s3 265hp konja...i jos nekoliko auta preko 100hp...mislim nije to mjerilo vozaca na sve se lako navikne covjek je inteligentna zivotinja:)

Nisam ni mislio da uzimamo kao mjerilo, interesuje me zbog drugih stvari :cool: a mislim da i ostale clanove interesuje jer se cesto prepiru oko toga;)

da da razumio sam zato sam i napisao da nije mjerilo da se ljudi vise ne raspravljaju u nedogled... mrzim rasprave u nedogled:icon_biggrin:
 
Top