najjaci auto koji ste vozili?

najjaci auto koji ste vozili?

Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

volvo v70 2.4 D5 motor sa 185 ks plus cip svedske table :D i passat karavan 2003 4 mozda 2.8 v6 nezz koliko je imao al sigurno preko 140 ks isto svedske table :D
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Bmw m5 507ks ali samo par kilometara
Corvette 2009 6.3 436ks nju sam vozio vise puta i na duze relacije
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

A teme i uredjaja... Sto bi neko rekao ja svaki dan sada tamburam stokuda sa 334 konja... Ali nije mjerilo provozati auto od ne znam koliko konja ako ga neces voziti punim gasom bar 10km... A ako do tada ne izletis, znaci da ti auto stvarno dobro lezi...;)
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Mercedes ML 320 CDI 165 kw....dizel
Ford Scorpio 2.9i 110 kw...benzin :icon_biggrin:
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Sina je napisao(la):
A teme i uredjaja... Sto bi neko rekao ja svaki dan sada tamburam stokuda sa 334 konja... Ali nije mjerilo provozati auto od ne znam koliko konja ako ga neces voziti punim gasom bar 10km... A ako do tada ne izletis, znaci da ti auto stvarno dobro lezi...;)

Malo je to druže :p

MV6 nekoliko primjeraka... od omege do senatora ili od 200 do 350 hp :) raznih primjeraka preko 200 hp, kao što su opel, audi, mercedes, bmw...

i najdražeg jednu ljetnu sezonu S8 tatu velike klase auta :)
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Audi A6 2.6 quattro
Audi coupe 2.3 20v quattro

Ovo jesu najjača auta koja sam vozio ali nisu najbrža.Ta titula pripada sadašnjem autu:icon_biggrin:
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

imam b4 115 ks,
i vozao i vozam svako ljeto m5 e39... svi znate koliko ima ks :cool:
 
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Najjace cini mi se neki audi a3 tdi,130 ks valjda,al osjecaj brzine 10 puta bolji u mojoj Hondici,115 ks :)
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Imo dvije godine Mercedesa 190 2.0 90kw, vozio se u Honda prelude 2.0, turbo 24v neznam kolko konja bilo je davno.
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Slučajno sam imao priliku jedanput da probam na aerodromskoj cesti Poršea 911 Carrera, od vlasnika sam dobio info da ima 540KS pošto je potrošio preko 19000 na tuning motora, mogu reći da lijepo kuca za sjedište... :icon_eek:
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

dva bimera,sestaka
kockicu sa 2,5 motorom,170KM
i e32-icu 730i,mislim da je 180KS ne znam tacno:icon_smile:
 
Top