najjaci auto koji ste vozili?

najjaci auto koji ste vozili?

Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

shevrolet monte carlo 5.3 303hp
a 140hp stalno
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

opel senator 3.0i 24V
mislim da je bio preko 200KS ne znam bas tacno,nisam siguran
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

Bmw E36 318i 85kw 115ks benzinac
Mercedes 124 3.0 Diesel nezz koliko je konja
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

bulex je napisao(la):
merc actros 500ks :D

:lol::lol:
Moze i to, a?!
IVECO, neki sleper, mislim da ima preko 450KS.:D
A sto se tice auta, vozao jednu noc Calibru turbo, 235KS, pokusavao sam da poginem.:D
BMW 530d, 2006. godiste, ne znam koliko on konja ima.
Eto, to su moja najjaca auta.:icon_biggrin:
 
Super Moderator
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

riza je napisao(la):
subaru legacy 2.0 turbo 147kw +

jel te to adilovic natjero da napises taj + :lol:

Najjace sto sam vozio je allroad 2.7T, 186kW i ovako od malo jacih sam vozio e46 325i sa 141kW
Al imam zujalicu one sanke 1000 kubika 2 cyl sa preko 170KS tako da vozim cesto nesto sto je brze od sve i jednog auta :D
Najjace auto u kojem sam se vozio je S8 2001 godiste bio cini mi se ona zadnja serija 340 KS... ja sto ide ;)
 
najjace sto sam vozio je M5 2004 sa (neznam tacno)500KS,ali ima onu opciju da se povecava i smanjuje snaga zavisno jel neka sport ili neka druga postavka(neznam na kojoj sam postavci vozio jer sam samo osjetio kako mi se oci uvlace u lobanju od ubrzanja)
a jedan od najuzbudljivijih dozivljaja i osjecaja je kada sam vozio Hondu crx 1.6 16v V-tec oko 160ks,najuzbudljivije jer sam hondu razgulio ko bog djavola dok sam Bimeru samo pokoji gas slozio jer nisam se usudio igrati sa autom koji je vrijednosti necije kuce i koji je stigao u sarajevo po narudzbi ...
narvno automobili nisu bili moji,a najjace auto koje sam posjedovao je peugeot 205 XS sa 1.6i motorom iz 405ice(kupio ga s tim motorom,nisam ni znao) zavracao je asfalt pod gumama kao ponjavu na hodniku :D
 
Član
RE: koji je najjaci auto koji ste vozili?

antrax je napisao(la):
Sina je napisao(la):
A teme i uredjaja... Sto bi neko rekao ja svaki dan sada tamburam stokuda sa 334 konja... Ali nije mjerilo provozati auto od ne znam koliko konja ako ga neces voziti punim gasom bar 10km... A ako do tada ne izletis, znaci da ti auto stvarno dobro lezi...;)

Malo je to druže :p

MV6 nekoliko primjeraka... od omege do senatora ili od 200 do 350 hp :) raznih primjeraka preko 200 hp, kao što su opel, audi, mercedes, bmw...

i najdražeg jednu ljetnu sezonu S8 tatu velike klase auta :)

Konja nikad dosta, a kod mene je snaga u konjima sa ove strane volana...:cool:
 
Top