najbrze auto na svijetu:)

najbrze auto na svijetu:)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma Veyron je VW-u za qrcenja da moze to napravit, a vozacima Veyrona, da se moze to kupit...a z amanje para daleko se jace brze i stabilnije auto moze uradit, samo treba dobra baza i dosta turbo punjaca hehe :D
 
Član
ma pricajte vi sta hocete... ovo je auto iz fabrike izaslo sa 1001 konjskom snagom, neko je rekao moze se to iscackat i na drugim autima... moze se iscackat ali de procackaj ovo pa ces vidit kolko ces jos iz njega dobit... najbrze auto na svijetu bilo i ostalo... i sto moj drug trizex rece "to ti je auto tako da konstantno ubijas brasno u njemu i da ujutro kad dodjes da ga upalis opet upali normalno a ne kao ovi nasi koji nesto nabriju auto pritisnu gas 2 puta i ujutro crko motor..."...
 
Član
ja sam i pokus'o to da docaram al me napadose i demantovase odma pa ajd reko...nejse...nek ostane kako jest;)
 
Član
ne znam kolko od vas ne zna za njegova 2 motora, i da ne raspolaze uvijek sa tom 1001KS. drugi se ukljucuje po zelji ili ti ga potrebi...
kad se sve uzme u razmatranje, zasigurno jedno od najmocnijih auta do sad proizvedenih... :cool:
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
ma pricajte vi sta hocete... ovo je auto iz fabrike izaslo sa 1001 konjskom snagom, neko je rekao moze se to iscackat i na drugim autima... moze se iscackat ali de procackaj ovo pa ces vidit kolko ces jos iz njega dobit... najbrze auto na svijetu bilo i ostalo... i sto moj drug trizex rece "to ti je auto tako da konstantno ubijas brasno u njemu i da ujutro kad dodjes da ga upalis opet upali normalno a ne kao ovi nasi koji nesto nabriju auto pritisnu gas 2 puta i ujutro crko motor..."...

Je kad ga slazu gedora majstori, to iskusan tuner koji je prosao i sito i reseto zna slozit da bude ko bombon...;)
 
Član
inace sam veliki fan Top Gear-a (mislim da jedino za to mogu reci da sam fan :) )
evo tu bas taj test di ga vozi 407 kmh .. najnevjerojatniji su mi podaci da ce ako se nastavi tako voziti, gume se potrositi za xy minuta, gorivo potrositi i ostale stvari..
http://www.youtube.com/watch?v=LO0PgyPWE3o

inace, na stazi veyron nije tako brz.. ima autica koji su visestruko jeftiniji od njega, a deru ga za par sekundi.. :) ali neupitno je to da je zvjerka..
 
Član
tibor987 je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
ma pricajte vi sta hocete... ovo je auto iz fabrike izaslo sa 1001 konjskom snagom, neko je rekao moze se to iscackat i na drugim autima... moze se iscackat ali de procackaj ovo pa ces vidit kolko ces jos iz njega dobit... najbrze auto na svijetu bilo i ostalo... i sto moj drug trizex rece "to ti je auto tako da konstantno ubijas brasno u njemu i da ujutro kad dodjes da ga upalis opet upali normalno a ne kao ovi nasi koji nesto nabriju auto pritisnu gas 2 puta i ujutro crko motor..."...

Je kad ga slazu gedora majstori, to iskusan tuner koji je prosao i sito i reseto zna slozit da bude ko bombon...;)

Mislis dakle da mozes za manje para da napravis auto sa performansama jednog veyrona? Da vozis 400 kmh i u kabini ne cujes ni tutnjanje tockova a kamoli vjetra ili cega slicnog? Da je tako lako, odavno bi se i ostali proizvodjaci kurcili s time :)
 
Početnik
u veyrona nemozes staviti zenu i 2 djece , nema ni gepeka, nema ni....

ali ima u sta mozes i ici dovoljno brzo


start43.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top