najache biciklo

najache biciklo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
renault R-5 je napisao(la):
dobar bajk, neobican :)
samo mi reci gdje si nabavio te kocnice i koliko para, trebalo bi i meni nesto slicno

kočnice imaju u shimano katalogu znači ko prodaje djelove trebalo bi da može naručiti iz tog kataloga šta mu treba,ovo su u mene kočnice SHIMANO NEXSUS DUAL PIVOT od aluminija jedne kočnice (klješta) doću oko 100 maraka a mogu biti i 150 ako imaš 27 točkove kao ja trebaju ti kočnice sa dužim krakovima dok za trkaća bicikla 28 imaju one kratke i skuplje su... evo dole slika i cjena otprilike umene je model od prošle godine malo su drugačije izgledom al isti princip rada...jes vidio da oni na tour d frans nemaju diskova štaće im imaju ovake kočnice jer isto koče ko i oni sa 50 na sat umene staje nenormalno jedva ostanem na biciklu da neskliznem sa sica :D
 
Član
P.S renault R-5 vidi imali ko da to može jeftinije nabaviti evo ti adresa samo zapamtiš tačan naziv kakve ti trebaju kočnice pa da znaš šta ti treba tačno
http://www.nashbar.com/results.cfm?category=600069&subcategory=60001014&storetype=&estoreid=&init=y&pagename=Category%3A%20Brakes
 
ma problem je sto ja nemam nikoga vani
a bas su i kod mene ovakve kocnice, trenutno su one stare sto su bile na njemu (iz '79te godine), dok ne nabavim druge
 
boli te briga, imas najjace biciklo na forumu ;)
jesil ga vozio na valjke, koliko konja ima na tockovima :D

hehe sala..svaka cast na sredjivanju bajka!
 
Član
juče prešo sa njim 25 kilometara sav grad obišo i magistralni put super služi ne traži puno pedalanja u četvrtoj uz lagane okrete ide 35kmh
death_beath svako biciklo ima jednu konjsku snagu :D nisam išo na valjke :D testiro sam na cesti i ......prezadovoljan
 
Član
Death_beat je napisao(la):
boli te briga, imas najjace biciklo na forumu ;)
jesil ga vozio na valjke, koliko konja ima na tockovima :D

hehe sala..svaka cast na sredjivanju bajka!

Zavisi koliko mu ej sic velik :D


P.S Druze bez ljutne, sprdam se ja malo :icon_biggrin:
 
Član
nema ljutnje i stavio sam slike da se i malo našalimo usput :D
evo šta još radim u pitanju je montibajk cilj je napraviti ga da ima 5 amortizera zasad je dobro pošlo zamjenuta je prednja viljuška i prepravljanja te pozada ugrađena još dva amortizera pored tvorničkog,prefarban je itd još nije završen....

sad trnutno je ovakav :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

:lol:
 
Član
gaga je napisao(la):
jel ovo cijev od sjedista navarena na ram?? :D
nije cjev zavarena erol je pogodio ;) al hoću tako da djeluje još će ići pedale i još neke sitnice u crno ne vidi se i obruč felugi je crn i još fale rogovi na governalu oni su crveni :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top