najache biciklo

najache biciklo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eror

[/align]

danas izgleda ovako





ovo typer r stavito privremeno možda bude išlo i nešto drugo,a ispod paksica koji sam ručno radio je skriven alarm samo treba još nešto pokopčati i radiće :D
nemojte mi obrisati post :D ipak ima malo veze sa autom pa TYPE R :D[align=right]
 
Član
heheh, svaka cast majstore... moj jedan jaran je isto tako imo tunirano biciklo. al kod njega je bilo bas uradjeno komplet... radio on blatobrane limene, znas kako sminkica bilo... steta sto nemam slicica :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
heheh, svaka cast majstore... moj jedan jaran je isto tako imo tunirano biciklo. al kod njega je bilo bas uradjeno komplet... radio on blatobrane limene, znas kako sminkica bilo... steta sto nemam slicica :D

Hvala :)
imam i ja neki ručni radova,prednji far sa led diodama sam sam radio stavio sam prozirnu plastiku da se vidi kroz njega ono krtstalno svjetlo ko na autu :D,paksic sam radio,governal sjekao :D,kablove i prekidač te ugrađivanje baterija u governal za prednji far radio,najteže je bilo spustiti blatobrane da budu 4 mm od gume al na kraju napravio hepek i rješito :D,itd uglavnom zadovoljan sam sa njim a i preformanse su:icon_eek: odlične
 
Član
Vidi se uticaj cijena goriva hahaha :D sa auta na bicikle, jso malo pa cemo na rojsulama zavrsiti...SAd freek ima rivala haha :D

Svaka cast majstore, lood si ko struja ! :D
 
Član
haha, valja. slično sam i ja radio ali samo na malo novijem bajku. stavio boju od 200 km na bajk ali mi đabe uradili i dali boju hahahah
 
Bocky je napisao(la):
ja bi mu iz zajebancije stavio jednu neonkicu ispod... :) :)

jedino bi ga jebavalo napajanje,morao bi preko dinama,koliko brzo ide toliko i neonka svijetli,heheh!

trzicu druze dobar je nama sta,jos to type R iza,vidi se da je honda druver vlasnik:D
 
Član
gaga je napisao(la):
odlicno ispalo
nego mi reci kako si uradio to da se stopka pali kad kocis?? :D

zadnju sam stopku kupio gotovu znači ima prekidač što se montira na zadnju kočnicu i on aktivira 4 led diode pri kočenju naveče ubija kolko svjetli,mislio sam sam praviti zadnje svjetlo al nema uzeti nigdje led diodi i neke siće pa uzeo gotovu al zato sam prednji far i njegovo napajanje prekidač i led diode sam uradio kao i izgled....
prednje i zadnje svjetlo se pale odvojeno evo prekidača prednjeg svjetla

a ovo je od zadnjeg...ovo ja išo do trgovine pa ostala na satu max brzina :) kojom sam tad išo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top