najache biciklo

najache biciklo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trozic je napisao(la):
gaga je napisao(la):
odlicno ispalo
nego mi reci kako si uradio to da se stopka pali kad kocis?? :D

zadnju sam stopku kupio gotovu znači ima prekidač što se montira na zadnju kočnicu i on aktivira 4 led diode pri kočenju naveče ubija kolko svjetli,mislio sam sam praviti zadnje svjetlo al nema uzeti nigdje led diodi i neke siće pa uzeo gotovu al zato sam prednji far i njegovo napajanje prekidač i led diode sam uradio kao i izgled....
prednje i zadnje svjetlo se pale odvojeno evo prekidača prednjeg svjetla

a ovo je od zadnjeg...ovo ja išo do trgovine pa ostala na satu max brzina :) kojom sam tad išo

stavi neke druge rucke al sminka ova stopka XD kod mene bzze 5 led dioda nazad
 
BHT Ovisnik
slicno kao u moga starog,ja ga od prijatelja uzeo tati za 40km,a biciklo vise nego dobro,sve shimano djelovi na njemu,pojacane felge,također sam njega stavljo itu stopu,al sam spajao na dinamu
sory na of topic :icon_exclaim:
 
BHT Ovisnik
ev sad vidim odkada je tema,al kad se vec svatko svakom ismajava(nije da mi smeta) ali zasto se te teme nezakljucaju ako vec svatko svakome nesto zuga za otvaranje starih tema il postoji neko pravilo,nezz,nisam odavno ovdje:icon_confused::icon_biggrin:
 
Član
Odlicno drug... ja sam napravio toga bruku...
Jedan savjet za tebe.. mogao si na 1 bajku sa slike raskovati lanac pa ga produziti malo.. djeluje mi prezategnuto!:)
;)
 
Član
panajotis je napisao(la):
Odlicno drug... ja sam napravio toga bruku...
Jedan savjet za tebe.. mogao si na 1 bajku sa slike raskovati lanac pa ga produziti malo.. djeluje mi prezategnuto!:)
;)

Nema veze što ste podigli temu ionako sam mislio nešto još ovde postati, biće za koji dan ;)

panajotis fali mi možda još 3 zuba na lancu,problem je bio u tome što nema naći lanca kakv meni treba djelovi na njemu su predviđeni za nova bicikla a ona imaju drugačiji ram umene je duža zadnja viljuška,kad sam uzeo lanac dobio sam još nekoliko novi zuba da ga nastavim ali je falilo nije više bilo za taki lanac,ali sam uštimo sve pa mu nesmeta sve je to isprobano da neće šta zezati i urađeno je taman da paše i lanac nije zategnut kako izgleda ide sve fino ;)
 
Član
Raja, dobijem ovo ljeto drama ocuvano CANNONDALE usa handmade biciklo. 2003 god. Nerazumijem se u bicikla pa da vas pitam koliko odprilike vrijedi, al´ je fakat prejako. Aluminijsko 21 brzina, drama gume, nekakvi cudni ventili, za brda je ja mislim ....???

edit: Placeno 1100 US$
 
Član
Kod mene komsija ima isto tu marku bicikla,ali je on uzeo nezz ni ja odakle,a to biciklo je drama,cuvaj ga,jer u Sarajevu su rijedki ;)
 
Član
UPDATE

napravita isnatalicija za prednji far i novi far naravno opet led diode :icon_biggrin:



kratko svjetlo


dugo svjetlo




















 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top