My project

My project

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tipo16V je napisao(la):
trud 5+
za moj ukus malo pretamno auto nekako mi ... ko da ga je neko sikirom oteso sve isto nikakvih igri boja kontrasta ... bijelo auto sa ovako tamnim folijama mi je ok ...
ne vidim logiku i sav ovaj tuning ako ce ostat ovako kao koza visoka

ici ce i u pod....ali s vremenom....a za folije mi ne pada napamet da bi stavio neke srebrne ili zelene il sl. na crni auto...jer je to za mene kič....po mojem ukusu su na crnom autu najljepse crne folije...;)
 
Član
auto je jako fin i svidja mi se... ja volim kad je sve crno... evo par savjeta... felge kad bude love neke vece i zakucaj ga u pod... stopove kao gore one sto si stavio slike prve u drugom redu ono providno sa crnim vjeruj uklopit ce se extra a imam jednu zamjerku nekako mi nije dobro auspuh odradjen... ja bi mozda to jedino probao odradit neku shemu na dvije strane po izlaz ili nekak onaj korigiro... sve ostalo ok... cak mi se i unutrasnjost svidja onak neki pimp fazon :D pozz
 
Početnik
nisam ni mislio da trebas staviti zelene.
nego si trebo stavit malo providnije ne ovako ti je ko kakav Kedi :) dostavni
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
nisam ni mislio da trebas staviti zelene.
nego si trebo stavit malo providnije ne ovako ti je ko kakav Kedi :) dostavni

meni je bitno da ja iz auta vidim van....a izvana u auto se ni netreba vidjeti...:D
 
Član
jel ti to planiras vrsiti neke bludne radnje u javnosti sa pripadnicama ljepseg spola, ili cisto samostalni rucni rad pa se skrivas iza folija ? :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
jel ti to planiras vrsiti neke bludne radnje u javnosti sa pripadnicama ljepseg spola, ili cisto samostalni rucni rad pa se skrivas iza folija ? :D

Odgovorno tvrdim da su folije bog :)
 
Član
Jarane autic ko bombona ja nebi nista mjenjao iskreno,folije super,felgice su mrak pogotovo sto su bjele haoos po meni nista ne diraj superiska ja.puno pozdrava
 
Član
bogami, ovo sve ljepse i ljepse...svaka ti dala...auto je fin, samo da su bogdom stopovi cijeli crni...al fino, pogotovo ove felgice, kako fino idu kad su bijele...nastavi i dalje tako...pozdrav
 
Početnik
extra,svaka cast..posebno prednji kraj,a i nazad samo bolje stopke,ali i ovako je odlicno..
 
dobar je...ako vec budes mijenjo felge na proljece ove definitvno ostavi za zime sa zimskim gumama...naravno ako imas dovoljno para pa da ne moras ove prodat pa uzet nove...pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top