My project

My project

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tiburon je napisao(la):
Iskreno, ne sviđa mi se tapacirung ni najmanje...
....u zivo puno ljepse izgleda...p.s..nije samo tapecirung pretapeciran.....i krov je...i sve ostalo...navlake....zadnji sicevi odozada....;)
 
Član
....danas zamjenjeno osvjetljenje vure u plavo.....evo slike kak je prije izgledalo i sada.....
 
Član
Je ga ti radiš i radiš...Svaka čast!
Isto tako vidim da obožavaš plavu boju pa sve ode u plavo :) Možda bi bilo malo bolje da je malo crvene umjesto plave s obzirom da je auto crn izvana...ali nema veze, pa to je tvoja vozilica na kraju krajeva pa valjda ti znaš šta voliš
Pozdrav macane!
 
Član
Za moj ukus mozda malo previse jako svijetli ploca... mislim da u nocnim satima malo skrece previse paznju vozacu...
 
Član
Sporting je napisao(la):
Za moj ukus mozda malo previse jako svijetli ploca... mislim da u nocnim satima malo skrece previse paznju vozacu...

nije jako svjetlo ploce...to se tako samo vidi na slikama jer me digitalac malo zeza sa slikama po mraku....
 
Član
probaj ga na nesto fiksirat kad slikas, recimo drzi ga rukom na sjedistu sto mirnije i ispasce bolje...il ukljuci blic...
a auto nije los, ima nekim po mom ukusu nedostataka, al tvoje je, pa ga sredjujes kako tebi godi...samo naprijed...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
probaj ga na nesto fiksirat kad slikas, recimo drzi ga rukom na sjedistu sto mirnije i ispasce bolje...il ukljuci blic...
a auto nije los, ima nekim po mom ukusu nedostataka, al tvoje je, pa ga sredjujes kako tebi godi...samo naprijed...

hvala na savjetu..probat cu fixirat dok slikam....a blic ako ukljucim onda se ne vidi osvjetljenje table....

slobodno pisite sta je dobro/lose na autu i sta bi vi promjenili....prihvacam sve komentare...
 
Član
Prav da ti kazem, meni se plaho svidja, ofarbao bi stopke u crno skroz, promijenio felge, spustio ga...i to je to. Lijepo si uspio ukombinovat one mrezice naprijed, kod vecine su prevelike povrsine i to je onda izvitopereno, iskrivljeno, zgadi mi se kad ih vidim.
 
Član
trizex je napisao(la):
Prav da ti kazem, meni se plaho svidja, ofarbao bi stopke u crno skroz, promijenio felge, spustio ga...i to je to. Lijepo si uspio ukombinovat one mrezice naprijed, kod vecine su prevelike povrsine i to je onda izvitopereno, iskrivljeno, zgadi mi se kad ih vidim.

zadnje stopke cu mjenjat...i stavit cu neke lexuske...i za felge sam razmisljao neke 15-ke malo ljepse.....sve u svoje vrijeme....;)
 
Član
super ispalo druze, samo jos bi u unutrasnjost nesto uradio...kad si toliko truda dao za tapeciranje, odradi i navlake da valja, ove sa benzinske mu ruse cijenu skroz....mene moje za fabiju izasle 350, a uradjene koda su serijske....preporucam ti da isto uradis i onda ce biti sve pod konac kolega....
 
Član
Joj bogati nemoj nista providno stavljat kumim te, ti lexus stopovi mi ni na lexusu ne leze. Citavo auto si uradio u dark folu, extra bi mu sjelo da su stopke crne samo skroz, a fele neke ljepse i moze bijele da su da naprave kontrast, bio bi bombona.
 
Početnik
trud 5+
za moj ukus malo pretamno auto nekako mi ... ko da ga je neko sikirom oteso sve isto nikakvih igri boja kontrasta ... bijelo auto sa ovako tamnim folijama mi je ok ...
ne vidim logiku i sav ovaj tuning ako ce ostat ovako kao koza visoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top