My project

My project

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prvo,pravo si ga dobro uradio,svidja mi se boja,a ove stope prve u drugom redu bni za mene najbolje sjele ...
 
Legend
fina je unutrasnjost izasla bas....respect
a za stopke,od ovih sto si stavio.......meni su ove daleko naj normalnije a i naj finije ;)


attachment.php
 
Član
...................hvala svima.............

ako jos neko ima neki komentar ili misljenje samo nek pise...........;)
 
Član
super ti ej ovo druze.....samo ako dopustas da iznesem svoje misljenje...a ono je da bi ja stavio crne mrezice....nekako se po mom ukusu ove previse isticu.... :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
super ti ej ovo druze.....samo ako dopustas da iznesem svoje misljenje...a ono je da bi ja stavio crne mrezice....nekako se po mom ukusu ove previse isticu.... :)

to sam i ja razmisljao da stavim crne mrezice..al neznam...vidjet cu jos...ako stavim crne nece prednji spoiler biti uocljiv...;)
 
Joooj majstore, šta si ti posla odradio, svaka ti čast a uloženom trudu, felge mi se ne sviđaju, ali važno je da se tebi sviđaju, boli te briga šta neko drugi misli...
 
Član
freak je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
super ti ej ovo druze.....samo ako dopustas da iznesem svoje misljenje...a ono je da bi ja stavio crne mrezice....nekako se po mom ukusu ove previse isticu.... :)

to sam i ja razmisljao da stavim crne mrezice..al neznam...vidjet cu jos...ako stavim crne nece prednji spoiler biti uocljiv...;)

Stavi neke matirane crne, tako da ti spojler je sjajan i poliran a ovo od njih odstupa, jer je matirano i nema sjaja...ko uocljivo a nije uocljivo....sakas ? :icon_biggrin:
 
dobro je samo da je ova boja plava sjedišta ista kao nebo još bi bolje bilo u svakom slučaju extra samo naprijed
 
Član
.....znam da bi bilo bolje...al nisam nigdje nasao za kupit istu niansu presvlaki......:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top