MPS vs M5

MPS vs M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bogami svaka cast na ganji sa autom koje ima 2x vise konja :)
nista ti ne preostaje nego chip nitro i ostale budalastinje pa opet na race :D:D
 

JD.

Član
M5 ima launch control :D

a cime je konkretno dobio 600+ ks ? ako vec znas da nije rekla-kazala onda se bar potrudi pa napisi sta je radio na autu.
 
Član
@VR6Boki sto se tice dal znam krenut ili ne, aj dacu ti ja mazdu na -3 stepeni pa da vidim kako kreces....krenes bolje neg sto sam ja kreno dobices i saobracajnu ..... i garantujem da sam dr. za tebe u svemu vezano za trkanje i opcenito u vezi kola.... posto se vec citavu vjecnost trkam.
a bmw je uradjen u njemackoj u tunerskoj kuci sta mu je radjeno ne znam nit me zanima znam samo da auto ide ko raketa .
 
Član
i jos nesto da dodam :) VR6Boki i kako si doso do zakljucka da MPS nemoze nista m-u, jel ti to neko pomogo da skontas ili si to sam skonto ccccc pamet na nivou, kad je to 260 bilo jace od 600 .....
Cato ja mislim da je pajcek snimo a vidices onaj klip kad sam kreno ko covjek kako ide MPS vs M5 :)
 
Član
HuKa po cemu se ti to smatras doktorom za mene, sta uopste znas o meni?! Tebe sam primjetio ovdje na forumu i prije nego sam se registrovao, razbacivao si se komentarima da ces sa svojom dvicom VR6 "derati" Nuriju. Prisjetimo se, to se trebalo desiti jos prosle sezone, a na kraju ta dvica jedva napravi vrijeme ispod 16 sekundi. A sada novi auto, pa si nedavno pricao o mogucoj konkurenciji Hoti, ako sa tom mazdom i nuriju "skines", bit ce to za tebe odlican rezultat. Toliko...
 
Član
hehehehehe ja u vezi hote komentari su bili zezza posto hota je prikaza s svojom lanciom to auto ide niskih 12 sec, a mazda fabricka ide visokih 13, a sto se tice tog VR6-ce sreco moja draga ja nisam na tom autu uradio ni 20% sto sam planiro mrsko mi bilo se zajebavat pa uzeo sebi auto koje je fabricki sila, a vidicemo tog Vra kad bude ispravan kolko mu je vrijeme. a sto se tice nurije nisi u toku i ne lupetaj gluposti.....i postedi me svojih komentara vezani za mene....jer nisi kompetentan da komentarises......
 
Član
@JD. u njemackoj, covjek nema razloga da laze jer nije dao pare da mu promjene brisace i kazu da su mu digli 100ks, a pogotovo ovog covjeka koji je vjeruj....da ne komentarisem preko foruma .... i ne pitajte kolko je platio.....ne znam.
 
Član
A sto se tice M5-ce nisam ljubitelj Bmw-a ali to auto je fascinantno, a jos kad dodas da siba i ferrarija nekog...... respect. Bila mi je cast stat uporedo snjim pa makar to bilo samo na startu.......
 
Član
hehehehehehe suti, jos ga ja pitam kolko si iso dol kaze 240 joj reko slab. A lik je lud kud je zajeban kud je lud :) ide kontra trakom na magistrali :) 200 policija nesmije ni da ga zaustavi.. ja mislim da imaju cuk i klipovi kontra stranom ide na magistrali a policija stoji ne smije ni da ga pogleda.... :) sila covjek
 
HuKa je napisao(la):
hehehehehehe suti, jos ga ja pitam kolko si iso dol kaze 240 joj reko slab. A lik je lud kud je zajeban kud je lud :) ide kontra trakom na magistrali :) 200 policija nesmije ni da ga zaustavi.. ja mislim da imaju cuk i klipovi kontra stranom ide na magistrali a policija stoji ne smije ni da ga pogleda.... :) sila covjek

eto ti nisi:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top