MPS vs M5

MPS vs M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RCat je napisao(la):
damko, onaj tko hoce iz motora izvuci sve..

ma druze potpuno te razumijem,samo meni je domen naucne fantastike vozati to auto 5-10 hiljada a ne stisnuti malo one silne konjice....ja isto nebih mogao vjeruj mi...
 
RCat je napisao(la):
hebiga Fiesta.. narasce mi jos malo ako ovako nastavim sa vama cavrljati hahahaha

hahahha ja vec ubjedjen da je narasto i to dobro...jel tako druze???:icon_twisted::D:D
Promjeni avatar zivota ti....:D
 
Član
@ Tipo16V s ferdijem cu se trkat malo dok otopli i kad napravi bmw-a 545i po 1000 Eura.
@ Damko snimali su ali jbga cim dobijem postavicu.
mada nema se tu sta vidit posto u startu cim mi pobjegne 5 duzina ja idem donekle i pustim gas a on do kraja pun gas :) samo je bila jedna scena kad sam ja kreno kako Bog zapovjeda e tu smo bok uz bok isli ja ga uzimo za pola kola do 170 km/h ali da ne bude zabune :) on je lose kreno i et. ali to je bilo moc :) 600+ ks v 260 ks bok uz bok :)
 
Član
Ja iskreno ne vjerujem u tih 600 KS kod M5. Najpoznatiji BMW tuneri tesko dobiju i 20-ak KS na serijskim M masinama, bez ogromnih prerada (tipa ugradnje tubra, kompresora i sl). Mislim da MPS nema neke sanse protiv M-a sa dobrim vozacem. To sto neki ne znaju startati, to je drugi problem. Nema sumnje da je MPS brz auto, ali samo pola sekunde razlike do stotke (kad se radi o brzim autima kojim treba nekih 4-5 s do te brzine) je ogromna razlika u metrima.

A znati prenjeti snagu na cestu je isto velika stvar. Idi Huka kod tepsije na obuku, sto se on zna ispucati prvom brzinom, to ne zna niko. Mislim da bi on i sa Tatom Nano ostavio GTi-a ispred sebe prvih 10-ak metara :D
 
Član
Znao se ishod odma.. A znam da je Hukina zelja bila da vidi kako mazda ide u poredjenju sa m-om.. A nije cilj kako su ovdje mnogi shvatili da osiba m.a jer to ne moze ni u snovima..
@Huka- ko je snimao?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top