MPS vs M5

MPS vs M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Joj drame :) ide auto ko formula iz starta kad krecemo ne mogu mu nista, ja stojim u mjestu i slajdram a on se ispali ko iz katapulta nit slajdra nit sta sl. I cim mi pobjegne u startu 5-10 m nema od te trke nista. Ali desila se jedna situacija kad sam ja kreno extra iz druge isli smo uporedo do nekih 150 km/h cak sam ga uzeo za pola auta :) :) :)
ali realno nemam nikake sanse s njim ono posto auto kud ide iz starta ko formula kud ide do 320 km/h :) ali sve u svemu bila je to lijepa ganja :) et Ukratko sve sta se dogodilo. Ono kod mene je zvuk mocan ali kod njega je sila, orila se magistrala kad smo se potezali. Na toj relaciji on ide 240 km/h a ja idem 220 km/h velika je to razlika ali najbitnije je da smo malo napravili atmosfere :) i treba dodat da ovaj M5 nije obicni neg ima 600+ ks 100% i nije to rekla kazala....
LP
MPS Power :) :)
 
Član
A hebiga ide MPS dobro, ali ipak M5-ak ima vise nego duplo snage, nemoze se tome parirati...sad cekam da neko Octaviu RS nabrije na 400 konja pa da vam pokazem powaaaa :D:D:D
 
Član
:) ma znam to ba al sam htio da vidimo kako to ide :) na 402m da se ispalim bez slajdranja ono malo samo da zaslajdram bilo bi gusto, kasnije on dere jer ide do 320 km/h
 
Član
neznam neb htio te uvrijedit ili sta drugo daleko od toga..al kako moze autoo od 300 konja da prati bmw M5 od 600 konja to nerazumijem nikako rs4 audi ima 420 konja i v8 masina i prati bmw 5 obicnog nekako jedva..a sa 300 nema sanse...al..ok..
 
Član
To hoces da kazes da lazem ? pa nisam se ja snjim trko gdje nikog nije bilo neg je bilo 50 ljudi.... i s obzirom da on ima vise kilovata neg ja ks....ja sam extra zadovoljan jos kad se doda da kod mene auto nije ni razradjeno (1700 km preso)
 
Član
Slazem se ipak je on puno jaci, ali vjeruj bilo je zanimljivo. Al jebo majku ispali se ko metak nit slajdra nit sta sl. cccc :) ja jadnig sa svojih jadnih 260 ks ne mogu da krenem :)
 
Član
E jos da on nije ukljucio Launch control (to sto ga ispali, za one koji ne znaju) iso bi on i jace, malo bi na startu vise proklizo, al bi zato imo bolje ubrzanje...
 
Član
pih auto ima 615KS hulakabum vozio sam od rodje iz njemacku formula prava ko top je.............................................................:icon_arrow:
 
Početnik
mora mu nekad :) prochepit dizne :)

do mene je huka
meni ajdin govorio da nije M nego samo 545i ....
 
Član
Ja neki dan na semaforu s Connnectom Torneo 1,8 TDCi, onaj jači 90 KS.
Stoji ispred mene Focus ST, gas on, gas ja...
Kod mene malo veći okretni moment na 1850 okr/min i mislio sam da ga stižem...
Ali ode mi...
Jako sam zadovoljan kako sam se držao.
Nov nam Connect, nije se još razradio.
Da sam bio s Tranistom, možda bi ga i stigao....
 
Član
Huka zar nije niko snimao mobitelom makar...?
ma samo deri taj je motor napravljen za gasa....kakvo razradjivanje ko ce vozati to polako 5-10 hiljada km....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top