MPS!!!! vozdra trkaci MPS!!!!

MPS!!!! vozdra trkaci MPS!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pravi izbor druze... tacno je da se moras naviknuti na nju. Ja sam vidio Huku, prva, druga, treca...auto ne staje sa proklizavanjem :cool:, auto lijepo samo po sebi, a negdje sam nasao kako joj povecati snagu za +30 konja nekim sitnijim stvarcicama. Ako nista stavi blow off, to je bas lagano za ugraditi ;)
 
Član
Pozdrav i dobro došao na forum hehe vidim već si digao prašinu a ni gas stisnuo nisi :D ali u svakom slučaju želim ti ugodno druženje na najboljem forumu u bih :) ;):lol:;)
 
Član
daki je napisao(la):
@mirzzaa

E jesam te doceko, pa jebote tito kako vozis na neodjavljenim tablicama.
Dolaze kazne na firmu nama, jedna sa Autoputa prema visokom nisi stao radaru, druga za parkiranje u Sarajevu.

Oni u leasingu su totalni kreteni kad nisu skinuli nase tablice, ali eto haman kako si je registrovo sad ponovo, dobio si nove table.

BTW: imas na youtube klipove te mazde VS BMW M5 :)

eee sto se tice tih tablica to je sve zavrseno jeste da su morala proci dva mjeseca al eto bolje ikad nego nikad a to sto se tice tih kazni to mi nespominji... toga mi je preko glave... ma nemoj ni da pricam... a sto se tice leazinga oni su mi sve zavrsili i jbg morao sam dobiti nove radi promjene kantona... eto nece vam vise nista dolaziti heheh sad mozete lakse disati

SamiRX-8 je napisao(la):
Pravi izbor druze... tacno je da se moras naviknuti na nju. Ja sam vidio Huku, prva, druga, treca...auto ne staje sa proklizavanjem :cool:, auto lijepo samo po sebi, a negdje sam nasao kako joj povecati snagu za +30 konja nekim sitnijim stvarcicama. Ako nista stavi blow off, to je bas lagano za ugraditi ;)

e drug ma znam ja vec i ko moze dici i koliko moze dici te konje i svasta nesto samo sto ti ja nepatim toliko od toga bogami sve je to lijepo al meni nepada na pamet te konje dizat ni na 402 ici, al tebi hvala u svakom slucaju
 
Član
RE: vozdra trkaciiiii

VR6Boki je napisao(la):
Fina MPS-ica, vidjao sam te par puta u gradu, vecinom zasutavljenog od strane policije, vidim da te vole pravo. Jednom smo se i poganjali, 2-3 dana nakon sto si je uzeo, tad mi nije djelovala prebrza. Mislim bio si brzi od mene, al ne koliko sam ocekivao...

Recimo ona Astra OPC me svaki put "devastira", al necete jos dugo :lol:

tako kao sto tebe OPC devastira,ova mazda bi trebala devastirati OPC-a

a sve to zajedno devastira grupno Fiat Coupe :)

eh da pozz i dd :)
 
Član
ovako slikovito cu:

Mazda MPS
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
-----------
Fiat Coupe

Coupe je mocan autic, ali naspram ove Mazde...boga mi meda on ne moze
 
Član
e raja ovako kao sto ovaj momak kaze nisam ni gasa stisnuo a vec se prasina dize... al eto haj sta je tu je... nenam ja nista protiv vas ni vasih komentara nego ljudi previse dizu pricu... samo ovdje je jedan problem sto je taj huka pricao o ovom autu kao da je neznam sta vec... uredu auto jese brzo, auto stvarno ide ali mislim da je sad to toliko nesto i nije... po ovim pricama ispade da se na zadnje tockove dize kad krece al eto... izvini brate (huka) nije da nesto mislim lose o tebi al si stvarno dizao ovo auto u nebo kao da je.... mislim u svemu si dizao pricu... onda to sto se potrosnje tice nije ni tako... eno gledam on je pisao da auto trosi 16 i da sa 50KM predje 120km...mislim da je u njemu neki 6,0 motor pa hajde mozda bi i trosio toliko... bogami dragog ovo auto znaci gradske voznje ali normalne ako predje 10L evo glave... znaci naspem 20KM i mogu preci 80km i to deranja... eto nekidan sam otisao do mostara i nazad sa 40KM i to voznja je bila 100-150km/h. opet pise da ga je registracija dosla 920km a ja ga nekidan registrovao i bilo 770km... znaci i tu dizanje price... jbg opet ja nisam pocetnik pa da neznam sta je brzina, sta je potrosnja i tako te stvari, kad skontas imam tu vozacku nekih vec duzi niz godina i do sada sam stvarno imao dosta auta i to finih auta i skoro sam sa svakim imao neku dobru havariju al eto o tom ce mo nekad kasnije... eto toliko od mene i ja se dobro navio nisam ni vidio koliko svega rekoh... nemojte sta zamjerit

Al_Galone je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Fina MPS-ica, vidjao sam te par puta u gradu, vecinom zasutavljenog od strane policije, vidim da te vole pravo. Jednom smo se i poganjali, 2-3 dana nakon sto si je uzeo, tad mi nije djelovala prebrza. Mislim bio si brzi od mene, al ne koliko sam ocekivao...

Recimo ona Astra OPC me svaki put "devastira", al necete jos dugo :lol:

tako kao sto tebe OPC devastira,ova mazda bi trebala devastirati OPC-a

a sve to zajedno devastira grupno Fiat Coupe :)

eh da pozz i dd :)


a tebi svaka cast kad ti tako ide to auto mislim ti si stvarno prebrz i za tebe nema konkurencije jbg kad vec deres ove opc-e i mps-ove zajedno eto bogami sto se mene tice ja odma priznajem poraz brzi si i gotovo... samo steta sto odma tako govoris jer se nikad nismo ni sreli da se probamo al eto ima i takvih...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top