MPS!!!! vozdra trkaci MPS!!!!

MPS!!!! vozdra trkaci MPS!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vozdra... zovem se mirza... iz sarajeva sam... eto reko bio bi red da se i ja malo ubacim u ovaj forum.... kao sto vidim ovdje je najvaznije da se kaze koje auto vozis i da slike pokazes.... eto ako koga zanima vozam mazdu3 mps... to je 2.3turbo od 260ks meni je to sad za sad dosta... slika sad nemam al eto bice bice... eto raja vozdra pa se cujemo;););););)
 
Član
RE: vozdra trkaciiiii

SamiRX-8 je napisao(la):
Dobrodosao druze. Je li to slucajno Hukina trica ?

ma jeste mada ja tog huku niti znam niti sam ga kad vidio samo sam i ja cuo da je ova bila njegova al eto
 
Član
RE: vozdra trkaciiiii

Fina MPS-ica, vidjao sam te par puta u gradu, vecinom zasutavljenog od strane policije, vidim da te vole pravo. Jednom smo se i poganjali, 2-3 dana nakon sto si je uzeo, tad mi nije djelovala prebrza. Mislim bio si brzi od mene, al ne koliko sam ocekivao...

Recimo ona Astra OPC me svaki put "devastira", al necete jos dugo :lol:
 
Član
RE: vozdra trkaciiiii

Dobrodosao na forum ;)

@boki, treba ona da te devastira :p bio sam s drugom u Puntu GT kad nas je Huka "devastirao" sa semafora :D
 
Legend
RE: vozdra trkaciiiii

uuu dobar izbor auta,Mazda 3 MPS mi se odavno svidjala.
dobro dosao na forum
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: vozdra trkaciiiii

Pozdrav Mirza, vidjam stroj po gradu, odlican ;)
 
Član
RE: vozdra trkaciiiii

hej hvala vam svima...e boki to sto me murija vazda zaustavlja to je zbog vozacke jer mije vec 13 mjeseci oduzeta pa su vise navikli na mene svaki put kad me zaustave pisu mi istu kaznu... a ovo sto je rekao ovaj WR6 BOKI da mu nesto neide ova mazda uredu nije problem svako ima svoje misljenje... ako ja mislim to je bilo kad sam ja tek uzeo ovo auto al eto... mislim ovo je auto koje ti moras vozati mjesec dana da bi se bas ustelio na njemu pocevsi od starta jer na vecem gasu on samo stoji u mjestu i nemice, a onda iz prve u drugu volan se otima previse a kad ubacis u trecu i cetvrtu e onda kontas hoce li stat... pa tako da se napocetku samo isprepadas sa ovim autom a poslije kas se covjek usteli e onda govori daj mi jos brze... mislim ja sam zadovoljan s njim a to ko je brzi od koga mene to nezanima.. mislim brate ti kad se vec uvaljujes u to auto ja bi volio da si ti brzi od mene 100 puta al eto samo polako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top