MPS!!!! vozdra trkaci MPS!!!!

MPS!!!! vozdra trkaci MPS!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobro dosao a mps-ci je extra legla ova crna boja,bas joj stoji a samo mogu da zamislim kako poteze,cuo sam dosta dobrih stvari o MPS i svi vlasnici su odusevljeni,nevidjeno je popularna kod amera:icon_smile:
 
Legend
@mirzzaa

E jesam te doceko, pa jebote tito kako vozis na neodjavljenim tablicama.
Dolaze kazne na firmu nama, jedna sa Autoputa prema visokom nisi stao radaru, druga za parkiranje u Sarajevu.

Oni u leasingu su totalni kreteni kad nisu skinuli nase tablice, ali eto haman kako si je registrovo sad ponovo, dobio si nove table.

BTW: imas na youtube klipove te mazde VS BMW M5 :)
 

IGY

Član
Dobro dosao
vidzen si cesto na vrbanji, cak smo jedne prilike i neku sulju bacili :cool:
 
Član
Kazes ti da ti je to dovoljno,ne znas ni ti sta valja aa??? HAHHAHAH To nije auto to je raketa covjece,veliki pozdrav.....
 
Super Moderator
vladica85 je napisao(la):
Dobro dosao a mps-ci je extra legla ova crna boja,bas joj stoji a samo mogu da zamislim kako poteze,cuo sam dosta dobrih stvari o MPS i svi vlasnici su odusevljeni,nevidjeno je popularna kod amera:icon_smile:

cuo sam i ja da ovaj 2.3 đesi turbo potrosi boga oca :lol:
mi bas htjeli uzet CX-7 s ovim motorom i vidli jednog covjeka ima tu mazdu pa se raspitali kaze nece ispod 15 da potrosi nema sanse :D

dobro ti nama doso a ta Mazda je cudo i zvjer od auta... imaju slike na forumu al uslikaj je i ti red je ;)
ostani aktivan !
 
allroad je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Dobro dosao a mps-ci je extra legla ova crna boja,bas joj stoji a samo mogu da zamislim kako poteze,cuo sam dosta dobrih stvari o MPS i svi vlasnici su odusevljeni,nevidjeno je popularna kod amera:icon_smile:

cuo sam i ja da ovaj 2.3 đesi turbo potrosi boga oca :lol:
mi bas htjeli uzet CX-7 s ovim motorom i vidli jednog covjeka ima tu mazdu pa se raspitali kaze nece ispod 15 da potrosi nema sanse :D

dobro ti nama doso a ta Mazda je cudo i zvjer od auta... imaju slike na forumu al uslikaj je i ti red je ;)
ostani aktivan !

jednom samte vidio stvarno ti leti auto svaka ti cast pa u proljece cu i ja 1.8 turbo u svog pa cemo se onda tackati;)
 
Član
Vec je dosta rijeci hvale bilo za ovaj autic, super brzi autich! Neka ti je sa srecom i da te dobro posluzi!
 
Član
RE: vozdra trkaciiiii

mirzzaa je napisao(la):
hej hvala vam svima...e boki to sto me murija vazda zaustavlja to je zbog vozacke jer mije vec 13 mjeseci oduzeta pa su vise navikli na mene svaki put kad me zaustave pisu mi istu kaznu... a ovo sto je rekao ovaj WR6 BOKI da mu nesto neide ova mazda uredu nije problem svako ima svoje misljenje... ako ja mislim to je bilo kad sam ja tek uzeo ovo auto al eto... mislim ovo je auto koje ti moras vozati mjesec dana da bi se bas ustelio na njemu pocevsi od starta jer na vecem gasu on samo stoji u mjestu i nemice, a onda iz prve u drugu volan se otima previse a kad ubacis u trecu i cetvrtu e onda kontas hoce li stat... pa tako da se napocetku samo isprepadas sa ovim autom a poslije kas se covjek usteli e onda govori daj mi jos brze... mislim ja sam zadovoljan s njim a to ko je brzi od koga mene to nezanima.. mislim brate ti kad se vec uvaljujes u to auto ja bi volio da si ti brzi od mene 100 puta al eto samo polako...

I moj se u drugoj otima :lol: bas treba vremena da se ukroti :D
 
Član
I moj se otima u drugoj, al ne klize, nego uhvate tockovi i ide :icon_biggrin:

allroad CX7 je dosta tezi auto od MPS, a ima i pogon na sva 4 tocka.

MPS sigurno moze manje potrositi ak je pazis :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top