Mozganje

Mozganje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
aj stavite link kako da se dodje do ovog sranja da posaljem jos nekom ko nije regan ovde!
zapeo sam, nemogu nikako otvoriti one sefove:icon_mad:
 
Član
E sifra za sef je 35R39L52R59L ali ja ne kontam kako sad to jel 35klikova u deso za 35R ili???klikam vec 10 min i nece!!! jel kad potrefim sifru sam se otvori ili sta!?!?!?
 
Član
Davor_ je napisao(la):
E sifra za sef je 35R39L52R59L ali ja ne kontam kako sad to jel 35klikova u deso za 35R ili???klikam vec 10 min i nece!!! jel kad potrefim sifru sam se otvori ili sta!?!?!?

Ovako uradi... kao pravi sef se otvara, k'o da nikad to vidio nisi :S jednostavno...

Na 0 (nula) se nalazim, tj. početno stanje... 35 ti je broj, ovo R ti je RIGHT... znači desno na onom crnom krugu ćeš klikat dok ne naštimaš na 35... onda LEFT, na crnom krugu naravno opet... naštimaj na 39, opet desno na 52, pa lijevo 59 i otključa se, samo klikneš na sef i otvori se.

Za Nenada... kolega zovnuo sam sav komšiluk. Puna soba i riješili smo ;)

Neko je pitao za onaj prijemnik... ima na sebi onih 5 skala... i svaka skala ima samo na jednom mjestu različit zvuk, TJ. kad klikneš na play moraš imat 5 različitih zvukova... jednostavno... kreni od prve one skale, pomjeraj je lagano po jednu stavku i plejaj, dok ne promijeni zvuk... onda na drugu, i td... do pete :D


pozz. ;)

I da... neko je pitao kako stolicu pomaknuti, jednostavno samo klikneš na nju i ona ode desno pored vrata :D naravno prvo moraš da odviješ 4 šarafa ključem 17kom haha koji nađeš u sefu ;)
 
Član
za one kojima se neda zavrsavat, a zele vidjeti sta je sve potrebno uradit do kraja, evo linka

http://www.youtube.com/watch?v=HVMjUCTvhQo&feature=player_embedded
 
ja evo vec sat pokusavam , necu da gledam clipove bgm , nije fazon , otvoricu vrata ebacu im majku :D

kako poslije vadjenja iz kofera penknife-a i onih ostalih zaj*ancija otvoriti onaj lijevi qrc na zidu sto da crnim kljucem podizes ?
 
Član
a ja ne kontam ovo sranje s ovim bojama? na koferu ima ovo C F A B i 4 razlicite boje. I sad to trebam ubaciti gore na zidu u ovo sranje gdje se kljuc nalazi.. koji tu redoslijed ide? kako, sta, pojma nemam?
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
a ja ne kontam ovo sranje s ovim bojama? na koferu ima ovo C F A B i 4 razlicite boje. I sad to trebam ubaciti gore na zidu u ovo sranje gdje se kljuc nalazi.. koji tu redoslijed ide? kako, sta, pojma nemam?

i ja sam dotle dosao i nisam mogo skontat i onda naso na fb i opet nisam mogo skontat jer nije uvijek isto rjesenje. isto tako npr za otkljucavanje sefa, nije ista kombinacija ko na klipu. nije isto ni za onaj "magnetofon" ili sta je vec :D
 
Član
Sekundice se necu nervirati!:icon_biggrin: Odgledacu klip, rijesiti misteriju, necu ni pokusati sam! Kratak je zivot da bih ga gubio na ovo, a i zivaca mi je zao! Ostacu smiren i spokojan i boli me k*!:icon_smile:
 
Član
na koferu sto su slova to ti je sifra za sef, posvijetlis na sef uv lampom i vidjet ces tipke od klavira, a ona slova na koferu su tonovi i koju boju treba postavit na koji ton. nadam se da sam vam pomogao.
 
Član
evo jos jedna slicna igrica, ali je dosta laksa od ove...

http://pi3141592c147.web.fc2.com/CAFE090122.htm
 
Član
a kako cu znat koji je koji ton na sefu po slovima :icon_question:

emir_89 je napisao(la):
evo jos jedna slicna igrica, ali je dosta laksa od ove...

http://pi3141592c147.web.fc2.com/CAFE090122.htm

ev ovu sam uspio dosta je laksa a dobra je sad sam se navukao na ovo:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top