Mozganje

Mozganje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobijes na laseru sifru od sefa, znaci broj pa slovo pa broj, slovo itd. znaci broj i u koju stranu, R je desna a L je lijeva, i onda ubacujes brojeve sa lasera, XX nadjes na papiru koji je u epruveti, a epruvetu otvoris cakijom.
 
Član
Cakiju nadjes u koferu! Iza kofera ti je kljuc kojim otkljucas onu DaVinci sliku! U slici ti je kljuc za kofer! Izvadis dijelove iz kofera! Cakijom razvalis i odvrnes uticnicu, imas bateriju! Jos jedna baterija ti je pored stolice na donjem desnom cosku vrata!! Gdje zapnete javite dalje! JA sam jucer citav dan mozgao! :lol:
 
Član
ma gon to pi*ku materinu , tri sata ,blejim u ove gluposti , klikam ko manita budala , i jedva one stolice mako....:icon_smile:
 
Član
Bokili je napisao(la):
ma gon to pi*ku materinu , tri sata ,blejim u ove gluposti , klikam ko manita budala , i jedva one stolice mako....:icon_smile:

hahahah:lol::lol::lol::lol: isti sam ti takav,samo meni nije jasno kako otvoriti ono smece od eqvilajzera i kako postici taj neki visoki zvuk,molim vas detaljno pojasnite ili cu rarbiti mis:icon_mad:
 
Član
hahahah:lol::lol::lol::lol: isti sam ti takav,samo meni nije jasno kako otvoriti ono smece od eqvilajzera i kako postici taj neki visoki zvuk,molim vas detaljno pojasnite ili cu rarbiti mis:icon_mad:
[/quote]

stimas.eq.krenes.od.prvog.pa.do.zadnjeg,moraju.ti.se.zvukovi.razlikovat
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Bokili je napisao(la):
ma gon to pi*ku materinu , tri sata ,blejim u ove gluposti , klikam ko manita budala , i jedva one stolice mako....:icon_smile:

hahahah:lol::lol::lol::lol: isti sam ti takav,samo meni nije jasno kako otvoriti ono smece od eqvilajzera i kako postici taj neki visoki zvuk,molim vas detaljno pojasnite ili cu rarbiti mis:icon_mad:

Pa imas visoke tonove, i onda stelas, kad ti svi budi visoki onda pritisnes ono desno dugme i otvorice ti se , i onda uzmes magnet i papiric...magnet stavis na kljuc i iz onih rupa od stolice vadis baterije... ;)
 
N

nenad

TDi Power je napisao(la):
E jbg ja i sah ko nebo i zemlja sta sada????:icon_question:

Uzmi UV lampu i nadji napisane formule u sefu, u rupi gdje je bila daska, na zlatnoj polugi i u uticnici.
Kad rijesis to, upises to u sahovsko polje i otvori se sef, dobijes steku za vrata i to je kraj.
 
Član
Tek sam pokupio neku epruvetu, papiric, polugu i, sta je ono, baterija neka??? Nesto se malo iznervirah, poslije cu nastaviti!
 
ja sam dosao do ovog sj*anog uredjaja sto treba ove frekvencije stimat, zivciram se sat vremena ne ide mi hehe
 
Član
nenad je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
E jbg ja i sah ko nebo i zemlja sta sada????:icon_question:

Uzmi UV lampu i nadji napisane formule u sefu, u rupi gdje je bila daska, na zlatnoj polugi i u uticnici.
Kad rijesis to, upises to u sahovsko polje i otvori se sef, dobijes steku za vrata i to je kraj.

Kako da upisem kada se ne razumijem u sah:icon_cry:
 
Član
jooojj... koji je fazon sa ovim good luck:icon_question:

kada se predje UV lampom ima neka sema... c2c1 b2b1 = good luck
ostao mi je jos samo jedan kljuc... bez cheeta...
 
N

nenad

TDi Power je napisao(la):
nenad je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
E jbg ja i sah ko nebo i zemlja sta sada????:icon_question:

Uzmi UV lampu i nadji napisane formule u sefu, u rupi gdje je bila daska, na zlatnoj polugi i u uticnici.
Kad rijesis to, upises to u sahovsko polje i otvori se sef, dobijes steku za vrata i to je kraj.

Kako da upisem kada se ne razumijem u sah:icon_cry:

Prvo donje lijevo polje ti je A1, polje pored njega (desno od njega) je B1, polje iznad A1 je A2 itd...
 
Član
gotovo... od 11 sati... ali je gotovo... pose*e ti se nesto na kraju na spanjolskom ili sta vec...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top