Mozda interesantno za sve clanove

Mozda interesantno za sve clanove

Član
[/quote]

Ovo je puno bolje za majice da se licno svi mozemo prepoznati, svaki aktivan clan ce prepoznat auto drugog aktivnog clana. Vec ako sam aktivan na forumu nevidim razlog sto nebi prepoznao auto nekog drugog clana ;)
[/quote]

upravo tako ;)
 
Član
ja mogu prepoznati 80 % auta foruma (mislim na aktivne clanove) .... pogotovo ovi iz Tuzle i okoline...
 
Član
elvis_h je napisao(la):
ma boli tebe za mojim audijem moja tema moja stvar a pogledajte malo svoje predhodne postove ili teme gdje ste sudjelovali svaka vam neodgovara i imate primjedbu na sve sto neko drugi stavi ili komentarise, pa ljudi vi ste bolesnici a ne mi koji normalno zivimo svoj zivot i zelimo da imamo prijatelje gdje god se pojavimo.... zato vas molim bez komentara u mojoj temi.... ako vec nemate sta pametno reci...

Kako mozes reci da zastita vlastite imovine nije nesto "pametno za reci" ? A i ideja sama, pa ne vozimo svi ista stock auta, pa da moramo po tome da se identificiramo, ovo je tuning forum majka mu stara.

Tema nece na lock, al' nek' se vise ne javlja ko nije zainteresovan za ovo, ha ja.
 
Član
ja sam na svoj auto stavio nalju bhtuning, ovu kao sto je struja pokazao, vidio sam masu auta sa foruma, na malo kojem autu sam vidio istu
a ja sam svoju stavio bas zato ako neko vidi da moze blicat, svirat, da stanemo, upoznamo se i slicno... znaci necu da budem ni na ovoj ni onoj strani, nego samo da realno kazem da vecina nece da stavi nalju bhtuning a pricamo o nekim tablicama sa nickovima
 
Član
ja sam je imao na audiju al sam ga prodao :icon_smile: cak 2 naljepnice

na slikam se vide brojevi tabla ko pozna nek svira
 
Član
dobro spakovani auti se uvjek prepoznaju...

Little Dragon je napisao(la):
najbolje jos i na celo da zaljepite ko ste i onda nema sta svi cete se prepoznati , sta vam je narode hocete da vas ljudi uprate da vam otudje sve sto imate , previse se igrate , po netu stavljate slike , broj telefona jos i imena nickove , ljudi ce hladno znati ko ste gdje ste i gdje ostavljate auto , ja nisam ZA ni za one brojeve clanova a kamoli sta vise , te tablice i te stvari to je sve pozersko ko da je bitno ko hoce da se druzi dog ce se i sjet na kafu a ne ko je koga vidio gdje sta kako , mislim da vam je losa ideja

ja sam clan svih BMW foruma u regiji i na svakom je obavezno IME PREZIME I GRAD STANOVANJA sta je tu cudno i glupo? Ako ce ti netko klepiti auto felge i ovo ono on ce to i napraviti.
A sta se tice ovih tablica to mi je kamiondžija style dakle bezveze :D
 
Član
Ja smatram da je sigurnost na ovom forumu poprilično narušena, ja sam svoju garažu obrisao i svaki refresh na toj garaži neću više da prikazujem.

Mislim da nisam jedini koji je uradio ovaj potez i da bi admini trebali da porade malo po ovom pitanju!

Kad se to promijeni onda ću postaviti do tada...

Facebook,je poradio na sigurnosti pa tako unutar prijatelja se mogu definisati skupine ljudi koje mogu da vide to što želite da oni vide ili nevide.

Ja sam za stickere, i like stickere imam neke po autu, ali ne tipa www.stranica.kom već neki logo-zaštini znak koji predstavlja ovu stranicu, koji bi vi štamapli i možda u uglu tog znaka sitno da piše nick....
 
Pa nije ovo faceboo :Da .. Najbolje onda da se svi aktivni smjeste u sakriveni dio foruma, zabrani registrovanje, i mirna Bosna... i Hercegovina :D
 
Top