Mozda interesantno za sve clanove

Mozda interesantno za sve clanove

u velicini male svicarske tablice napravit natpis - nick dvije rupice na plasticnoj plocici i platicne vezice stavis ispod ili pored prave tablice uvijek se nadje mjesta
 
najbolje jos i na celo da zaljepite ko ste i onda nema sta svi cete se prepoznati , sta vam je narode hocete da vas ljudi uprate da vam otudje sve sto imate , previse se igrate , po netu stavljate slike , broj telefona jos i imena nickove , ljudi ce hladno znati ko ste gdje ste i gdje ostavljate auto , ja nisam ZA ni za one brojeve clanova a kamoli sta vise , te tablice i te stvari to je sve pozersko ko da je bitno ko hoce da se druzi dog ce se i sjet na kafu a ne ko je koga vidio gdje sta kako , mislim da vam je losa ideja
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
najbolje jos i na celo da zaljepite ko ste i onda nema sta svi cete se prepoznati , sta vam je narode hocete da vas ljudi uprate da vam otudje sve sto imate , previse se igrate , po netu stavljate slike , broj telefona jos i imena nickove , ljudi ce hladno znati ko ste gdje ste i gdje ostavljate auto , ja nisam ZA ni za one brojeve clanova a kamoli sta vise , te tablice i te stvari to je sve pozersko ko da je bitno ko hoce da se druzi dog ce se i sjet na kafu a ne ko je koga vidio gdje sta kako , mislim da vam je losa ideja

Moram se sloziti sa ovim, odavno ne stavljam vise ni nove radove na autu... Ipak ne zaboravimo da je forum dostupan svakome, a da nosam natpis sa svojim nickom cijele godine da bi mi 3-4 covjeka sa foruma svirnula ili blicnula, ne bih hvala...a ako vec me neko interesira i hocu da ga upoznam lako je poslati PM "ej braco dolazim sutra u rajvosa, moj broj je 063 xxx xxx" i sjednemo i ispricamo se ;)
 
naravno , a ove nekulturne clanove prvo treba pobrisati s foruma , ja fin savjet dam da nebi neko stao bez felgi , muzike i auta a doticni se pravi pametan i to bas on nasao da pise koji vozio Audi-a auta koja najvise "nestaju"
 
Član
ma boli tebe za mojim audijem moja tema moja stvar a pogledajte malo svoje predhodne postove ili teme gdje ste sudjelovali svaka vam neodgovara i imate primjedbu na sve sto neko drugi stavi ili komentarise, pa ljudi vi ste bolesnici a ne mi koji normalno zivimo svoj zivot i zelimo da imamo prijatelje gdje god se pojavimo.... zato vas molim bez komentara u mojoj temi.... ako vec nemate sta pametno reci...
 
Član
ciganluk pravi bi bila tablica , par likova to ima i bas smjesno izgleda, bruka bi mi bilo da mi pise na autu nick il sta vec, ja sve ljude koje poznajem prepoznam im i auto lako....nema potrebe za tim, s obzirom da smo se povezali i na fb, pa ko hoce moze dogovoriti kafu , pivu i sl. ..;)

poenta je, napravis unikatno auto i svi te poznaju bez da pises ime,prezime, adresu, br telefona, bracno stanje, nacionalnost itd. :cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
najbolje jos i na celo da zaljepite ko ste i onda nema sta svi cete se prepoznati , sta vam je narode hocete da vas ljudi uprate da vam otudje sve sto imate , previse se igrate , po netu stavljate slike , broj telefona jos i imena nickove , ljudi ce hladno znati ko ste gdje ste i gdje ostavljate auto , ja nisam ZA ni za one brojeve clanova a kamoli sta vise , te tablice i te stvari to je sve pozersko ko da je bitno ko hoce da se druzi dog ce se i sjet na kafu a ne ko je koga vidio gdje sta kako , mislim da vam je losa ideja

Frendu da ti nisi kome dužan pa se kriješ :lol:

Šalim se , djelimično se slažem s tobom , između ostalog imamo majice BHTuning sa nick-ovima pa se možemo prepoznat na okupljanjima ;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:icon_eek:

U šta se ovo pretvori?

Odo' po kokice.

ko i vecina tema koja pocne nekim prijedlogom,i ovdje ce ubrzo lock zbog prepiranja,btw ja licno nebi nikada stavio nick,sto se mene tice na zadnjoj sajbi je naravno natpis www.bhtuning.com kao i kod ostalih "cunera" iz zenice(limpi,shelby...) i kao sto clan rinaldo rece vecina ima duxeve i majice sa istim natpisima tako da se bar na okupljanjima isticemo...


ovako :cool:
dsc00125af.jpg

:cool:
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
najbolje jos i na celo da zaljepite ko ste i onda nema sta svi cete se prepoznati , sta vam je narode hocete da vas ljudi uprate da vam otudje sve sto imate , previse se igrate , po netu stavljate slike , broj telefona jos i imena nickove , ljudi ce hladno znati ko ste gdje ste i gdje ostavljate auto , ja nisam ZA ni za one brojeve clanova a kamoli sta vise , te tablice i te stvari to je sve pozersko ko da je bitno ko hoce da se druzi dog ce se i sjet na kafu a ne ko je koga vidio gdje sta kako , mislim da vam je losa ideja

Frendu da ti nisi kome dužan pa se kriješ :lol:

Šalim se , djelimično se slažem s tobom , između ostalog imamo majice BHTuning sa nick-ovima pa se možemo prepoznat na okupljanjima ;)

Ovo je puno bolje za majice da se licno svi mozemo prepoznati, svaki aktivan clan ce prepoznat auto drugog aktivnog clana. Vec ako sam aktivan na forumu nevidim razlog sto nebi prepoznao auto nekog drugog clana ;)
 
Top