Mozda interesantno za sve clanove

Mozda interesantno za sve clanove

Član
jutros sam nesto malo guglao i naletih na jedna njemacki forum gdje su svi su svi članovi dali sebi napravit male tablice sa svojim nickom i onda se bez problema mogu raspoznavati na cesti jer kod velikih foruma tesko je upamtit ko kakvo auto vozi, pa ako ima zainteresovanih i ako ima neko ko bi mogao odraditi takve tablice bujrum...pozdrav...
 
pa godilo bi mozda da se uradi pa da se te tablice koriste na nekim skupovima, race-ovima itd. ali svaki dan..poruzno je to za koristit
 
Član
pa nemoraju biti one velike kao kod kamiondzija nego neke male onako diskretne al da se ipak vide...
 
Član
ma brate nekom se nesvidja... ima jedan decko iz mog naselja tablicu sa natpisom svog nadimka... nekako mi djeluje isto ko neki kamiondzija....
 
Član
mozes odraditi na bascarsiji... jaran mi je pricao, htjeo on starom na kamion da stavi... et pogledajte dole;)
 
koliki mi je nick nebi mi maska od cvaje pomogla :D da stane

dobra ideja i vrlo lagano za odradit ;) ko sto pionir rece uradit na magnetu pa ako vec negdje ides postavi :icon_smile:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
koliki mi je nick nebi mi maska od cvaje pomogla :D da stane

dobra ideja i vrlo lagano za odradit ;) ko sto pionir rece uradit na magnetu pa ako vec negdje ides postavi :icon_smile:

Mozda magnet i nije najbolje resenje:icon_question:
Neces ga lijepit na haubu ili krilo a od zada nema efekta tolikog koliki bi imalo da se stavi naprijed??
Mozda naljepnica??
 
Top