Motor u VW kombi T3

Motor u VW kombi T3

Član
Cena_!!! je napisao(la):
To si u pravu Green Devil da se ne isplati, ali ja sve u svemu imam zelju da napucam kombija i cisto radi cefa jednostavno svidja mi se i bez obzira szo se ipak dobar auto moze uzeti za te pare al svidja mi se kombi, Raspravljao sam ja po raznim forumima za ubacivanje benzinca i svi su mi rekli da se moze ubacit benzinac iz audija jaje 2.0i sa 1150 KS al ima jedan mali problem, treba dobra podrska sa financijske strane dabi to sve radilo kako treba vec ako hoces benzinca svi su mi rekli kupi kombija benzin ima serijski 2.1 motor ugradis plin i to je to.A posto trenutno je uopsteno situacja sa finansijske strane losa nagovorise me na 1.9 TDI. Jer lako se ubaci a dobro ipak ide pa sam se slozio s tim mada ja volim benzin vise nego ista. Evo jedna slika koju sam ja radio u Photoshopu kako bi ja zelio da nekad izgleda al najvjerovatnije nece nikad biti ovakvo spusten al priblizno_!!!

http://imageshack.us/photo/my-images/535/josnizisivefelge2.jpg/

Pa hajdi ako neko ima nekih nformacija za ubacivanje motora nek javi, ako moze da se ovaj prepravi nije neki problem ako moze, u mene je 1.7 TD pa ako bi moglo da se malo odradi na 1.9 ili 2.0 s drugom pumpom za gorivo. Mislim da bi imao vise konja!!! Al sve u svemu imam zelju da ga sredim bez obzira sto niko ne moze da me shvati zasto ja hocu kombija sebi da sredim a necu neko auto.Al et sta je tu je_!!!
Pozdrav_!!!

pa eto napisao sam ti broj od covjeka iz tuzle koji se bavi sa transporterima..pitaj covjeka sta i kako i koliko para
 
Iskreno da ti reknem dobo on ipak ide a i malo cadi to su ti i onako stare masine, al je u mene putnicki normalni 1.7 TD sa 51 kW tj. oko 72 KS. Al sam nesto razmisljo da ga sebi sredim al da sve na njega stavim sa Multivana jer je to razlika nebo i zemlja sto se tice obicnog kombija npr. Caravelle i Multivana, jer on ima drugacije retrovizore, duboke karambolke, kockaste farove naprijed, el. podizaci stakala, servo volan, unutrasnjost je uredjena oci staju itd. Sve u svemu nije ni nalik na klasicnog kombija, a posto sam ja stvarno u planu radit kombija jer u tuningu nema nekog pravila tj. ako ti se napucaje kombi napucaji kombija. Stvarno kad je u pitanju tuning nema isplatil se itd. jer sam dosad dao samo za muziku 1500 KM i treba mi jos jedno 1000 KM dok sve kupim, a to kad malo razmislis stvarno se ne isplati dat za woofere, pojacala, kondenzatorem kablove itd. tolike pare al recimo ja kad pojacam muziku i BASS hlupi meni srce naraste od dragosti ko kuca tako da mi nije ni naum pare sto sam dao. Tako da sto se tice prerade kombija ne zalim ni marke a jos jedan problem je u nas sto nije ni narod navikao da se napucaje uopsteno kombi jer u nas se kombi samo kupuje da bi se radilo a ne kupuje se da se vozi. U mene isti slucaj otac kupio kombija posto je keramicar i kupio samo radi posla, a posto meni prirastao srcu ja hocu da ga uradim i vozam. Nego mi je problem sto mi se nista ne radi sve dok u njemi ne bude jaci motor tj. ne mogu ja stavljat 16 ili 17 felge sirine npr. 235 do 255 i ostavit u njemu motor od 70 KS, jer ce se vuci kao prebjena macka s tolikim gumama a i u planu sam ga i spustit jedno 5 do 7 cm. Onda dok stavim felge i spustim ga stvarno ce se jedva vuci po putu, pa bi ipak volio prvo sredit to s motorom pa onda sve ostalo. A ebay.de je raj za tuning dijelove za kombija T3, sve ima sto zamislis. A evo jedna slika koju sam radio u Photoshopu kako bi mogao priblizno izgledati jer nece u svakom slucaju imati ovolike felge i biti ovoliko spusten al priblizno ovo ostalo ovako.

http://img535.imageshack.us/i/josnizisivefelge2.jpg/

A evo i link gdje ima sredjenije T3...

http://vwkombiji.portbb.com/index.php



E shurda zvao ja covjeka jucer odma kaze ne stavlja on ima puno petljanije oko toga pa mu haman mrsko. Al moze se rekao je ubacit!!! Al hvala opet na informacijama!!!
 
Top