Motor tdi u dvicu dizela

Motor tdi u dvicu dizela

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imas u visokom onaj otpad,neznam sad tacno kako se zove,u mene drug uzeo 1,9 td,za 700 KM sa papirima,ubacio u pasata i eno ga rahat voze,uz brdo ide fino..
 
Član
zubizareta je napisao(la):
imas u visokom onaj otpad,neznam sad tacno kako se zove,u mene drug uzeo 1,9 td,za 700 KM sa papirima,ubacio u pasata i eno ga rahat voze,uz brdo ide fino..

E onda je dobro prosao.
Ja sam platio 750 KM motor. 1.6 TD iz dvice 91 godina. s papirima.
 

MTR

Član
jeftinije vam je da auto prodate, dodate koji dinar i kupite jace , ovako sve sa rukama jos + 2000 milje , ccc
 
Član
Momak iz komšiluka u dvicu koju je Al galone vozio ubacio TDI iz Golfa III sa 110 ks i mislim da ga je čipovao, vozio sam auto ide ko ludo, mislim da su ovi trkači po gradu imali priliku da vide šta taj gof sada može :lol:

Auto otkida, čak mislim da je brži neg što je kod Galonea bio sa 2.0 16 v mašinom od 183 KS.
 
Legend
pa sad.. taj auto jest brz, ali toliko nije ;)
gledao sam ga po gradu, do 150 je pravo brz..

ali nije brzi nego sto je galetov bio prije nego ga je rastavio, to sigurno.. ;)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
najbolje je kad je sve originalno;);)

greendevile posto vidim da se razumijes oko golfova de mi reci naso sam mk3 1,9 tdi komplet stranca de mi reci jel problem ubaci motor u mk2 naravno i instalaciju znaci sve komplet eo procito sam da ide i prednji trap,stavio bi i zadnji kad ga vec imam
al dal se trebaju prepravljat nosaci motora
hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top