Motor tdi u dvicu dizela

Motor tdi u dvicu dizela

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hoću da ubacujem tdi motor iz trojke 66kw-90ks u dvicu moju u kojoj je sad 1.6d, znači pišite sve šta zante,jel treba i mjenjač od ovog motora ili može moj, također ide instalacija tj procesor sa onim dođe, kako to riješiti itd.....sve je dobro došlo...pozzz:cool:
 
treba ti komplet prednji trap,motor,mjenjac,instalacija i sat od TDI-a
mozes ti postavit i taj svoj mjenjac ali ce mu podrobit poluosovine

ako nisi spreman za to onda ubaci 1.9 TD 55kw, pase ti sve sa tvog motora, mjenjac,instalacija,nosaci...
 
Član
aha ok, trap sam već zamjenio, samo mu mi amortizeri i opruge ostale od dvice.Motor ima, takođe i instalacija, znači mora i mjenjač s anjim, i sat od trojke tdi...ok znam da si ti to radio......ako sve zbavim radim i ja...Najbitnije je da je to moguće odraditi...ostalo ćemo vidjeti.....pozz:cool:
 
sat ti treba radi pokazivanja brzine jer je na el pinjon a ne na sajlu kao u dvice...

najbolje ti je da kupis komplet tricu TDI pa prepakujes motor,mjenjac,komplet instalaciju a ne stiklat i na svakih 20cm izolirka :lol::lol:
 
brate moraju biti duze kad je trojka sira od dvojke. i lafete su trojkine za par cm sire od dvojkinih. nisam ni ja majstor ali sam promenio dosta vw pa sam ponesto i naucio.
 
hasseroder je napisao(la):
brate moraju biti duze kad je trojka sira od dvojke. i lafete su trojkine za par cm sire od dvojkinih. nisam ni ja majstor ali sam promenio dosta vw pa sam ponesto i naucio.

pa momak je vec postavio trap od trice
 
Član
Lafete stavljene od mk3 tasove org nove uzete davno, glavčine, kugle, krajnice, diskovi kliješta crijeva, kočioni cilindar.....sve naprijed od mk3 čak i plastična zaštita ispod motora je od mk3.......naravno fali mi servo letva od mk3, motor i komplet instalacija.....a trebo bi i taj mjenjač kompletno uzeti...hvala na odg svima..pozzz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top