Motor tdi u dvicu dizela

Motor tdi u dvicu dizela

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jeste i to od starije tipe mk2......al ide i tu od mk3 sa većim tromblama i ručnom od mk3..uskoro i to.....pozzz
 
bad_look je napisao(la):
Jeste i to od starije tipe mk2......al ide i tu od mk3 sa većim tromblama i ručnom od mk3..uskoro i to.....pozzz

nisam ni ja jos mijenjo zadnjeg trapa, jbg kad imam para nemam majstora :lol:
pa je sad smijesno, nazad tockovi propali a prednji izbaceni :lol:
 
Član
Ma joj barte ima tonu stavri koje treba pormjeniti.....jeste da su mi nazad nove tromble prije možda 5 god stavljene...al treba od mk3 ručna i bolje tromble definitvno......a naprijed jeste širi....to se vidi...pozzz;)
 
ja stavio isti taj motor tdi u golfa 2 gti,ostavio mjenjac od gti-a i sve funkcionise,ubrzava odlicno s ovim mjenjacem,jedini problem je max brzina,a ako mislis stavljat motor od trice spremi se i da kupis amortizere i opruge za prednji kraj jer je ovaj motor dosta tezi i opruge od serijskog golfa 2 dizela nemogu taje teret podnijeti,(na neravnom putu skace nekontrolisano prenji kraj).
 
Član
zubizareta je napisao(la):
ja stavio isti taj motor tdi u golfa 2 gti,ostavio mjenjac od gti-a i sve funkcionise,ubrzava odlicno s ovim mjenjacem,jedini problem je max brzina.
Zato sto je gti-ev mjenjac kraci zbog veceg broja okretaja koje ima gti motor,btw treba te lincovati :icon_biggrin:
 
Član
Ma sad za sad ništa od tdi-a, ne mogu procesor da nađem o ovog motora, pa ću najvjerovatnije sačekkati 1.9 td...To mi je dosta isplativije......ovdje može lock...pozzzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Ma sad za sad ništa od tdi-a, ne mogu procesor da nađem o ovog motora, pa ću najvjerovatnije sačekkati 1.9 td...To mi je dosta isplativije......ovdje može lock...pozzzz:cool:

drug vec sam ti napisao da to moras komplet uzimat i prebacit sebi, nema od dijelova nista, to mozes kod obicnih TD motora
 
Član
A jbg...kad bi bilo sve odjednom stavio bih odmah, ovako je previše zezancije ne isplati se......hvala svima na odg..posebno green devilu...pozzz
 
Legend
kad pogledas koliko tdi ima vise potencijala, mislim da je 1.9td promasaj, ali eto :)

sretno sta god da odlucis..
 
.nOKe je napisao(la):
kad pogledas koliko tdi ima vise potencijala, mislim da je 1.9td promasaj, ali eto :)

sretno sta god da odlucis..

ide fino i TD kad se sve odradi kako treba, ako nista bar je jaci od svakog 1.6 a ja sam mu pisao da je puno para da se sve slozi kako treba ali se zato i isplati :D:D

npr: TDI 90ks u dvici ide fino ali kad se uradi chip na 120ks onda leti ;)
 
Član
Ma ne pravim auto za trke.....niti mi je to cilj.....samo da auto ide fino uz brdo bez neke patnje i grijanja i d aje turbo....A mislim da je 1.9 td bolji od svakog 1.6 td....pozzzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Ma ne pravim auto za trke.....niti mi je to cilj.....samo da auto ide fino uz brdo bez neke patnje i grijanja i d aje turbo....A mislim da je 1.9 td bolji od svakog 1.6 td....pozzzz:cool:

ma samo nek je 1.9 pa nek je i obicni :lol::lol:
 
Član
Nikad više u životu obični rekao sam poslije 1.6 ne bih ne benzinca bez turba........platio sma školu...xdx
:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top