Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
CoL3 je napisao(la):
ma bolan jel goca kresic dolazio sa a6 c6 4.2,nazad mu pise 4.2,te onda kasnije dosao onaj a8,a za krtalica s crvenom a4 znam

aa daa jess upravu si kod njega sam vidio 4.2 quattro xD znam da sam bio nekako sto posto uvjeren da sam procitao to dole taj dan al njega sam zaboravio skroz :D al on se nie trkao, btw to je ostojicev audi :D :cool:
 
Član
u jbt dobro astra vozi !

sta se tice kockice, jel mjerodavno vrijem iz OS...

Ultra stock kockica od kolege iz Modriča e30 tima, cak je i katalizator imala!!!!

pogledati pod ID 53 ..napocetku je liste gore..
log007.png


Vidimo se 2013 u sampionatu ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
nee kod goce je 2.0T i ono je A4 njega su bas svi dole ubili jednostavno na 402 m auto je mrtvo
a onaj A8 cini mi se cak da je izgubio od goge cekat cemo njega da potvrdni

upravu si izgubio je audi od goge.astra raskida;)
 
Član
Vozio par trka, sa Sretom sam prvu trku izgubio, jbg trta me uhvatila. :) A drugu i trecu vec je sretu zezao mjenjac, tako da se nismo mogli iskusati davalja. Uglavnom ide Barchetta opasno...
Bilo je dosta ekipe na pisti cirka nekih 20ak auta, ako ne i vise, pojavilo se nekih novih vozilica :cool:, al' je slabo tko stajao da se poteze.:icon_mad: Samo mi se to nije svidjelo.
Audi koji je stao samnom je A8 3.0TDI i momak je cisto stao da se nesto desava, a ne da se odmjeraju snage :)))) i svaka mu cast za to. ;)

Jedva cekam sljedece okupljanje :123: i Sandro bruda, postavi slika ako ti se da. ;)
 
Član
g0go je napisao(la):
Vozio par trka, sa Sretom sam prvu trku izgubio, jbg trta me uhvatila. :) A drugu i trecu vec je sretu zezao mjenjac, tako da se nismo mogli iskusati davalja. Uglavnom ide Barchetta opasno...
Bilo je dosta ekipe na pisti cirka nekih 20ak auta, ako ne i vise, pojavilo se nekih novih vozilica :cool:, al' je slabo tko stajao da se poteze.:icon_mad: Samo mi se to nije svidjelo.
Audi koji je stao samnom je A8 3.0TDI i momak je cisto stao da se nesto desava, a ne da se odmjeraju snage :)))) i svaka mu cast za to. ;)

Jedva cekam sljedece okupljanje :123: i Sandro bruda, postavi slika ako ti se da. ;)

tako je, to i mene zivcira, tako je svugdje, svi bi da drugi dere svoj auto a oni da gledaju, a po gradu najvise trkeljaju oni koji sakriju atuo kad se ide na pistu.

Nije sramota izgubiti, ja sam ugl izazivao one od kojih sam i izgubio, sramota je stajati sa strane ;)
 
Član
ja jebo sinhron 3 silec mjenjac al ko ga jebe,kad sve to slozim ide veca dizna i drugi omjeri brzina pa idemo u 14 a ti gogo samo stajl radi heehe
 
Član
-Suki- je napisao(la):
u jbt dobro astra vozi !

sta se tice kockice, jel mjerodavno vrijem iz OS...

Ultra stock kockica od kolege iz Modriča e30 tima, cak je i katalizator imala!!!!

pogledati pod ID 53 ..napocetku je liste gore..


Vidimo se 2013 u sampionatu ;)

Ispod 15.1 et vrijeme,stvarno leti ta kocka,ali sto kazes 60 ft samo 2.13 to je ispaljenje kao kad loptu nogom osines .
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
u jbt dobro astra vozi !

sta se tice kockice, jel mjerodavno vrijem iz OS...

Ultra stock kockica od kolege iz Modriča e30 tima, cak je i katalizator imala!!!!

pogledati pod ID 53 ..napocetku je liste gore..


Vidimo se 2013 u sampionatu ;)

Ispod 15.1 et vrijeme,stvarno leti ta kocka,ali sto kazes 60 ft samo 2.13 to je ispaljenje kao kad loptu nogom osines .

da, kad pogledas 60FT kroz cijelu listu, bolje vrijeme imaju auti sa po 500 i vise konja koji voze ultra niske klase....fora kod kocke je jos i to sto drugu prima bez pustanja gasa pri saltanju i bez proklizavanja tockova pri okidanju kvacila.
Kad smo isli voziti u Brcko, kolega je na njoj slomio korpu na 4 mjesta u probnim voznjama.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
tako je, to i mene zivcira, tako je svugdje, svi bi da drugi dere svoj auto a oni da gledaju, a po gradu najvise trkeljaju oni koji sakriju atuo kad se ide na pistu.

Nije sramota izgubiti, ja sam ugl izazivao one od kojih sam i izgubio, sramota je stajati sa strane ;)

A jbg, sta ces, valjda ce skontati to jednom da nije vazno tko ce pobjediti nego da se druzimo i medjusobno pomazemo...

sreto je napisao(la):
ja jebo sinhron 3 silec mjenjac al ko ga je*e,kad sve to slozim ide veca dizna i drugi omjeri brzina pa idemo u 14 a ti gogo samo stajl radi heehe

Jbg-a brate, moram, Styling je MAMA! :)))) Hahahhahaha...
 
Član
evo taman kad smo se razisli otisao u onu trgovinu kod tvoje zgrade po nosac mjenjaca a i mjenjac donor stize veceras.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
tako je, to i mene zivcira, tako je svugdje, svi bi da drugi dere svoj auto a oni da gledaju, a po gradu najvise trkeljaju oni koji sakriju atuo kad se ide na pistu.

Nije sramota izgubiti, ja sam ugl izazivao one od kojih sam i izgubio, sramota je stajati sa strane ;)
;) Da,takvi redovito imaju najbrzu makinu ako ko pita,najbolji su vozaci kad niko nevidi u cijelom kraju,na cesti sve deru,voze Dubrovnik-Zagreb za 3 sata,imaju najvecu cunu ali kad se dodje na megdan pred odredjeni auditorij na stazu useru se toboznje da ne poderu lamelu na svom skupocjenom autu (a na putu im je nije bilo zao kad su obarali brzinske rekorde tj bablje price) inace bi sve oderali ali previse ih plasi prava istina i prica poslije po gradu da nisu najbrzi i najbolji :lol: .Jako poznat profil debila
 
Član
za mene je svaka izgubljena trka posticaj da se ubrzam,kad izgubim nema me dok se ne pojacam dovoljno za revans heheh
 
Top