Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
samo ste vi ostarili a neki i ozenili pa nedaju zene il im se ne ide na pistu.srecom nemam ti problema vise me jebe vrjeme ne stignem ni vidit da je skup bio a kamo li doc.doduse i ,meet kosta barem 50 km glriva i nitra i to neke koci
 
Član
sreto je napisao(la):
samo ste vi ostarili a neki i ozenili pa nedaju zene il im se ne ide na pistu.srecom nemam ti problema vise me je*e vrjeme ne stignem ni vidit da je skup bio a kamo li doc.doduse i ,meet kosta barem 50 km glriva i nitra i to neke koci

Pa to je to,ali je scanner isto u pravu,jebga u ans sve kentre neke,mislim auto se sklopi iz hilajdu dijelova ovo ono,dosta nije originalno pa se vremena raspada..:icon_smile:
 
Član
Ima li zainteresiranih da se skupimo u nedjelju 30.12.2012. na pisti te da uz miris spaljenih guma, fino drustvo ispratimo ovu trkacu 2012. godinu kao sto je to bio obicaj i prijasnjih godina??
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ima li zainteresiranih da se skupimo u nedjelju 30.12.2012. na pisti te da uz miris spaljenih guma, fino drustvo ispratimo ovu trkacu 2012. godinu kao sto je to bio obicaj i prijasnjih godina??
Ja sam za ;)
 
Top