Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
CoL3 je napisao(la):
stari nikad nije sjeo u njega,osim sto sam ga ja nedavno zvao da dođe po mene u grude kad sam mu auto dogonio,gledam digla se potrosnja,rekoh jesi li ga gonio,kaze ma jok,malo uz zovnicu samo probao:lol:
tako da ako se gdje vidi volvo to sam ja,nije ćaćin moj je:lol:
ugrijalo ponovo u mostaru:Dako sta treba oko mostara zovi,pa ako smo tu pomoci cemo:cool:

;) Ma zvao bi ja ekipu na pice i svratio na pistu obavezno ali nisam imao kad jbga cijeli dan sam klancao.
 
Ja te probo pratit na motoru :lol::lol::lol::lol: bio sam iza tebe par auta. :lol::lol: Nema tablica na motoru pa sam ga kandzijao po bulevaru, mogo sam zaginut u sekundi
 
Član
sandy cole i ekipa trebate jednu vece doc u sjeverni bude nas 15/20 skoro svaku vece dole trkamo se gore prema ini:lol: malo se gume pale;)
 
Vidio sam vas, bio ja u Artu. Samo mi se ne svidja to sto neki momci dodju sa bjelom dvojkom i 6 2 litra na haubi. Ne piti i voziti. :smajli10:
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
sandy cole i ekipa trebate jednu vece doc u sjeverni bude nas 15/20 skoro svaku vece dole trkamo se gore prema ini:lol: malo se gume pale;)
Ja sam cesto g ore tebe nisam vidjao zadnjih dana :D bas smo ovaj cjel vikend svaki dan isli u sjeverni bilo tonu auta :cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
sandy cole i ekipa trebate jednu vece doc u sjeverni bude nas 15/20 skoro svaku vece dole trkamo se gore prema ini:lol: malo se gume pale;)
Ja sam cesto g ore tebe nisam vidjao zadnjih dana :D bas smo ovaj cjel vikend svaki dan isli u sjeverni bilo tonu auta :cool:

bio sam u subotu al bilo nas 4/5 sinoc pravio krug nije nikog bilo i otisao kuci
 
Član
Golemo, ja sam sa ekipom medju prvima otisao, ovaj kolega malo razbio branik i hladnjak pa isli u garazu vozili auto. Meni je gore uvijek extra bude vazda auta ekipe zajebancije gori sto jes jes :D
 
BHT Ovisnik
kako mislis i jes i nije hahaha
zadnji put sam tamo bio dok sam isao na fax,onda samo prođem sada:D gdje jos moze biti ?
 
Član
odma poslije skretanja u zalik ima parking gdje pocimaju one dvije trake tu se iskupljamo
edit kad ides iz grada prema sjeveru
 
Top