Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
mogu reci bilo solidno. Moja ekipa se skupila oko 11 i 30 u ljubuskom i posli u koloni do mostara 3 golf 1 gti, golf 1 1.9 td i golf 2 gti fire & ice i ja sa cetvorkom čađom. Uglavnom fina kolona kulturica i zajebancija a na pisti solidno ekipe, momci sa nekim nejakim kockama bez špere roštiljali gume uz zveketanje ventila 1.8 motora :123:
Kec dizel od kolege ide fuckin dobro ali to nie nista dok ne izveze iz garaze svog drugod gizela sa 130 ks e to ce biti zabava ...
Vozao sam malo gti 16v na full slicku i ide to poprilicno dobro tj. ali smo imali nekih problema sa sajlom gasa koja je pukla ali svejedno ide ko poplava.
Morao sam malo ranije otici radi drugih obaveza ali sve u svemu OK druzenje kad mi bude auto u pogonu bit ce mi druzenja jos zanimljivija do tada cura me voza po skupovima :cool:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Nisam mogao doći, imao sam planinske obaveze. Plus što mi je spao ležaj od remena, ništa još ne znam. Možda se motorčić sasuo:icon_eek:

Zela oceli prezivjeti pug ?

Mačka mi zapela pod haubom, skršio se mikro remen i nosač. Al motor je ostao čitav, nikakvih poslijedica:icon_biggrin:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Nisam mogao doći, imao sam planinske obaveze. Plus što mi je spao ležaj od remena, ništa još ne znam. Možda se motorčić sasuo:icon_eek:

Zela oceli prezivjeti pug ?

Mačka mi zapela pod haubom, skršio se mikro remen i nosač. Al motor je ostao čitav, nikakvih poslijedica:icon_biggrin:

E vidis sto ja ne dam zenskima oko auta...eto prvi put ti se maca zavukla u auto i napravi ti belaj :D
 
Član
tutwagen je napisao(la):
naišo sam danas dole ali nisam se zadrzavo,vidio sam par dobrih keceva odlicno izgledaju,nisam vidio tog bmw i audija,steta sto sam otisoo valjalo bi se bocnuti sa njima,a u taj bmw jw 530 cipovan na 265ks nije 535

Sreli smo se na lezecem sa sandrovim roccom...Steta sto si otiso imo bi se skim gonjat dole :D
 
BoosT666 je napisao(la):
tutwagen je napisao(la):
naišo sam danas dole ali nisam se zadrzavo,vidio sam par dobrih keceva odlicno izgledaju,nisam vidio tog bmw i audija,steta sto sam otisoo valjalo bi se bocnuti sa njima,a u taj bmw jw 530 cipovan na 265ks nije 535

Sreli smo se na lezecem sa sandrovim roccom...Steta sto si otiso imo bi se skim gonjat dole :D

sjecam se,kad sam ja bio dole nije bilo nikoga s kim bi se mogao probati,a da sam znao da ce doc alen i vlado osto bi ih pricekat da se oprobam jedino bi s bmw bilo zanimljivo a onaj audi bi bio ubijen skros lose ide cuo sam
 
Član
tutwagen je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
tutwagen je napisao(la):
naišo sam danas dole ali nisam se zadrzavo,vidio sam par dobrih keceva odlicno izgledaju,nisam vidio tog bmw i audija,steta sto sam otisoo valjalo bi se bocnuti sa njima,a u taj bmw jw 530 cipovan na 265ks nije 535

Sreli smo se na lezecem sa sandrovim roccom...Steta sto si otiso imo bi se skim gonjat dole :D

sjecam se,kad sam ja bio dole nije bilo nikoga s kim bi se mogao probati,a da sam znao da ce doc alen i vlado osto bi ih pricekat da se oprobam jedino bi s bmw bilo zanimljivo a onaj audi bi bio ubijen skros lose ide cuo sam
E jbg kolega...Audi je los da bog sacuva ramljak ga sa kecom naganjo skoro do kraja piste...Dok je bmw bio zestok :) Ajd bit ce jos eventa sad pa ce mo ti gledat konkurenciju dovuc :D
 
Član
Mislim da od forumasa nece niko dole bit, al kolko sma upratio bude neka ekipa sto nisu na forumu, samo meni se osobno ne svidjaju jer previse budalastina rade samo belaj traze dole ;)
 
Top