Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

bmwscaner je napisao(la):
ja cu valjda doci svakako mi je dosadno ovde po gradu ako nista da nove gume nalozim :p ili ako curu nagovorim da dodjemo sa njenim golfom da probamo čađu kako ide :)

Eto noda konkurencije Sandyu hehe
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

bmwscaner je napisao(la):
da samo sta cađo ima 130 ks :)

Da, i teži je puno... i tu je negdje sa njegovim autom :p ako se ne faxu ne zadržim dugo, eto onda i mene... tu je to negdje u pet deka :p
 
BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista Okupljanja

e jbg,ja vidim utihnulo ovdje,rodica ne dolazi,ja dogovorio s curom otić na kravice,al vidjeti cu kad cu i to pa mozda u međuvremenu dođem
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

cole imas broj ako budes na kravicama javni se
ako vec nece biti nista od ekipe na pisti da ne dolazim djabe ipak popije kockara dosta ločke gore i nazad :)
 
BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista Okupljanja

ici cu na kravice sigurno,ajder daj broj na pm,kako ljetos mjenjao mobitel i prelazio na pretplatu nemam niciji br. ,a moj je stari
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

sandy_mo je napisao(la):
Mi smo sutra oko 13h dole, ko voli nek izvoli :D

Onda bi i ja trebao svratit da se potegnemo koji put :p valjda će bit par auta, neće samo skuteri :p
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

tibor987 je napisao(la):
ja jos imam 4 dana odradit i eto mi je nazda...beeeeelj ! hahaha :D

hehe ja imam 3 mjeseca :D samo sam 2 nešto spetljao, kod mene je vozačka... do 29tog novembra, onda je moram predati na 30 dana... dobro je :D

već hoće li iko više dolazit dole na pistu, vrijeme bi trebalo valjat... pa zato me interesuje... ušutili se svi :)
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

da se nebi mislili dodjite svi kod mene u ljubuški stari peče rakiju :)
tolko je jaka da moze i BMW voziti na nju haha
vrijeme je OK danas samo i meni bezze dolaziti ako nece biti nikoga..
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

bmwscaner je napisao(la):
da se nebi mislili dodjite svi kod mene u ljubuški stari peče rakiju :)
tolko je jaka da moze i BMW voziti na nju haha
vrijeme je OK danas samo i meni bezze dolaziti ako nece biti nikoga..

Jbte trebao si prije reći za tu rakiju... da se spremim za noćenja, gdjeću odozdo poslije rakije vozit :lol:

p.s. ako dolazio na pistu ponesi mi litar bilo kakve ako nije loza, nju nemogu organski, sve ostalo valja :) da, vaša je najbolja... pa te počastim litrom nazad naše domaće, nije se još počela peći ovamo... za 15tak dana :) a od lani se popila već lani... :D
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

jbg kod nas je samo loza domaca :(
ali ima zato višnjevača orahovača dudovača i sta za znam koja sve ne-ača :)
 
Top