Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

ADO MOSTAR je napisao(la):
kasno je za odlazak i dogovor bolje onda pista meet i gotovo

Prijatelju kasno je krenuti u Živinice poslije 7 ujutru, sve ostalo nije kasno... mene fax koči, hebeni fakultet vikendom izgleda ima smao moj smjer.

Ako bude kako treba palim za Živinice, ako ne... onda sam na pisti svakako s faxa svratim ;)
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

Ajmo u Zivinice :)

Izgleda nista od piste, slaba zainteresirnost za ovaj vikend :)
 
RE: Mostar Pista Okupljanja

Ja ću doći na pistu iako kad bih znao da će Braća Bulčić i Perić doći u Živinice išao bih gore
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

sandy_mo je napisao(la):
Ja cu danas znati ocu li ici u Zivinice, ako ne odem vidimo se na pisti

Ja moram ujutru u Mostar... jbmti život ovakav kad ti u zadnji čas jave da moraš na fax doći.

Sandi pošalji mi broj porukom, nazovem te kad završim dole da vidim jel' ima iko na pisti da se provozam.
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

antrax je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Ja cu danas znati ocu li ici u Zivinice, ako ne odem vidimo se na pisti

Ja moram ujutru u Mostar... jbmti život ovakav kad ti u zadnji čas jave da moraš na fax doći.

Sandi pošalji mi broj porukom, nazovem te kad završim dole da vidim jel' ima iko na pisti da se provozam.

Hoćemo se naći nas dvojica da se pošaketamo?:lol::lol:
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

ZELA GTI je napisao(la):
antrax je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Ja cu danas znati ocu li ici u Zivinice, ako ne odem vidimo se na pisti

Ja moram ujutru u Mostar... jbmti život ovakav kad ti u zadnji čas jave da moraš na fax doći.

Sandi pošalji mi broj porukom, nazovem te kad završim dole da vidim jel' ima iko na pisti da se provozam.

Hoćemo se naći nas dvojica da se pošaketamo?:lol::lol:

No, možemo se naći da kafu pijemo ništa drugo... ne vidim razlog za šake, nit si me gdje uvrijedio nit sam ja tebe... to što naši stavovi su suprotni u svim segmentima i što povlači rasprave i iskre, nije dovoljno za udaranje ;)
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

ZELA GTI je napisao(la):
Pussy:D

Alo ostali, hoćemo bacati cvilove ili ne?:icon_rolleyes:

pussy ne, ali OVAJ forum nije za takve izjave... i za takve prozivanja vezano oko udaranja, to mi lično reci kad se sretnemo... ;)
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

:lol::lol:

Oj zemljo otvori se. Kako uvijek uspijem izvući ono najgore iz tebe?:D

Malo te zayebajem, kao i svaki put do sada. Ne boj se, nitko neće da te dira;) :D
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol:

Oj zemljo otvori se. Kako uvijek uspijem izvući ono najgore iz tebe?:D

Malo te zayebajem, kao i svaki put do sada. Ne boj se, nitko neće da te dira;) :D

Nije ni do sada, pa neće ni od sada... treba za to stisnut ;) znam da se zaebaješ, smao kažem zbog ljudi sa foruma... dosta ih poznajem odavno pa da nebih neko nešto pogrešno protumačio :cool::cool:
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

Bit ce cviljenja, ja dolazim bit ce skuterasa samnom dosta, neki su obecali raznosenje guma, znaci bit ce dima, Rocco ce takodje biti na pisti pa mi povedite konkurencije malo :) oko 13h smo dole tko oce nek nam se pridruzi, moj br.: 063872135 pa se vidimo dole :)
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

ja cu valjda doci svakako mi je dosadno ovde po gradu ako nista da nove gume nalozim :p ili ako curu nagovorim da dodjemo sa njenim golfom da probamo čađu kako ide :)
 
Top